reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
dziewczyny przez Was zrobilam sie glodna!!! mam juz ochote na wszystko: pizze, kebaba i rybke w pomidorach- na to ostatnie dosyc czesto ostatnimi czasy :)
Witam wszystkie nowe kobitki :)
 
A moj mezus to mi strasznie na nerwy dziala. W pierwszej ciazy o mnie zabiegal, a teraz watpie by polecial po jakies moje zachcianki.

Pieknaszyszunia uwazaj na wszystko co z puszki, ponoc nie wolno za czesto puszkowych dan.
 
o no to witaminka .... CÓRY ŻYCZĘ :) :tak::tak::tak:
ja tez mamusia chlopaczkow i corcie robilismy wiec mam nadzieje ze wyszla "według przepisu " hihi
:) co do zachcianek tak jak piszecie pomidory -hurtowo ale najlepiej koktajlowe i z sosem koperkowo-ziolowym :) , ogorki podobnie jak pomidory :) a tak apetyt wiekszy fakt :) :sorry2: bede szersza jak dłuższa , ale czego sie nie robi dla malej księzniczki :)
 
Agusiakemisia a dziekuje dziekuje, przydadza sie takie zyczenia :-). Mamy cicha nadzieje na corcie, a jak sie udalo to chociaz rozu nie lubie to bede kupowala rozowe ciuszki :-D. Moj maz po narodzinach najmlodszego powiedzial, ze za slowo honoru postawil sobie splodzenie corci, no i zobaczymy, bo my dzialalismy bez zadnego przepisu i wyszla niespodzianka :-). Zycze i Wam, aby byla cora "wedlug przepisu" :tak::tak::tak:
 
madaaa czuje sie raczej zle :( mam nudnosci cale dnie, nie mam apetytu, spanie w ciagu dnia to chyba najprzyjemniejszy objaw ;)
niepokoja mnie bole brzucha ale to normalne poki nie sa jakies nasilone, teraz cierpie na bol w prawej pachwinie i cos nie chce puscic, w dodatku od 3 dni boli mnie w nadbrzuszu? nie wiem zoladek? ale boli tylko w konkretnych pozycjach tak jakby mnie tam kamyk gniotl :/ ja jestem straszna panikara i maruda i maz sie smieje ze symuluje :D sa momenty ze jest mi lepiej i staram sobie tlumaczyc ze te bole to w pewnym stopniu normalne
na zapachy reaguje - nawet na zel pod prysznic :wściekła/y: ale co tam, byle nie bylo tego niepokoju to moge to znosic, no i chyba wolalabym miec zachcianki niz brak apetytu bo to nie pomaga dzidzi



Laperedhil, ja miałam BARDZO SILNE bóle brzucha przez dwa dni, dwa dni przed wizytą u gin i ona stwierdziła,że potrzebny aspargin, żeby macica się nie kurczyła. Teraz pobolewa mnie sporadycznie, ale też czasem w różnych pozycjach po prostu nie mogę leżeć.
Jesli chodzi o nadbrzusze, to też mnie boli;p zazwyczaj wieczorami, tak jakby pod mostkiem. Wydaje mi się, że mogło to być związane z jedzeniem (?) bo od tamtego czasu jem w zasadzie tylko warzywa, chleb pełnoziarnisty, mleko, piję dużo wody i już nie boli, a i wzdęcia minęły (a były...i to straszne zawsze wieczorem).

No stress, moja siostra przez całą ciążę musiała brać codzienne no spę, bo ją całe 9mcy brzuch bolał.
 
Ostatnia edycja:
Haha, widzę ze apetyty dopisują! Mój luby musiał lecieć do McDonalda o 21!!! Fryyytttkkiiii!!!!! Mniam!
Z tymi bólach brzucham też sie bujam, i w sumie nie wiadomo kiedy się martwić. Czy któraś z Was bierze może No-spa?
 
Ja brałam, ale zanim spotkałam się z ginem. Powiem szczerze, że nie za specjalnie mi no spa pomagała, więc mam aspargin.
 
reklama
Do góry