reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
Byłam, na początku 5 tyg., lekarz potwiedził ciążę, ale widoczny był na razie tylko pęcherzyk ciążowy było widać 8mm. Na dzieciątko było za wcześnie:)
 
madaaa czuje sie raczej zle :( mam nudnosci cale dnie, nie mam apetytu, spanie w ciagu dnia to chyba najprzyjemniejszy objaw ;)
niepokoja mnie bole brzucha ale to normalne poki nie sa jakies nasilone, teraz cierpie na bol w prawej pachwinie i cos nie chce puscic, w dodatku od 3 dni boli mnie w nadbrzuszu? nie wiem zoladek? ale boli tylko w konkretnych pozycjach tak jakby mnie tam kamyk gniotl :/ ja jestem straszna panikara i maruda i maz sie smieje ze symuluje :D sa momenty ze jest mi lepiej i staram sobie tlumaczyc ze te bole to w pewnym stopniu normalne
na zapachy reaguje - nawet na zel pod prysznic :wściekła/y: ale co tam, byle nie bylo tego niepokoju to moge to znosic, no i chyba wolalabym miec zachcianki niz brak apetytu bo to nie pomaga dzidzi
 
KiciaKim witaj :-)
AniolekBB piekne kreski, super. A bialy sluz to normalna rzecz, kolejny znak ciazowy :tak:.
Saszka84 witaj :-)

Ja jak juz wczesniej pisalam nie pracuje, wiec dyplom sobie lezy i sie kurzy i jak Arwen moge sobie wpisac w CV „perfect housewife” :). Ale na odpoczynek nie moge sobie pozwolic, maz jak jest w domu to pilnuje, abym odpoczywala hehe. Dzieci wypelniaja cale dnie i bardzo dobrze, bo daja mi energie na walke ze stresem ciazowym i z wyczekiwaniem na wizyte :-).

Laperedhil bole brzucha to sa teraz normalne, tez mam tak. W poprzednich ciazach bywaly i takie momenty, ze mialam i silniejsze krotko trwaly, ale zawsze i wtedy to byl stres, ale i tak lekarz i polozna mowili, ze jest ok.
Tez reaguje na zapachy i tez mam mdlosci, w poprzedniej ciazy na tym etapie byly silniejsze, teraz jest lepiej, ale tez z apetytem jest tak sobie, wiec wpycham na sile czasami. I tez sennosc mi towarzyszy. Ale i tak jest super :).
 
laperedhil mam podobne bóle, czasami jakby ukłucie w jedno miejsce.
Z tym brakiem apetytu to jest udręka, bo ssanie w żołądku mam co 2 godziny.
Wyjątkowo dzisiaj miałam zachciankę - parówki mi się chciało :happy2: pół firmy przepytałam i w końcu wymieniłam się z koleżanką parówka za śledzia. To był dobry deal :-D
 
Witaminka a ile masz juz dzieciaczkow? Ja mam dziewczynke 2,5 roku co wymysla piosenki o wszystkich i dzisiaj stala i spiewala do mikrofonu cos takiego "mamusia placze i jest chora, bedzie dzidzius, dzidzius on placze" ;)
 
reklama
Do góry