reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
ananaska i AniołekBB witam Moje Koleżanki z marcóweczek :tak: rozgośćcie się bo do grudnia dużo czasu nam zostało;-)

laperedhil ufff jak dobrze. Bardzo się cieszę że wszystko w porządku no i że mamy już serducho!!!! Czyli jedną rączkę z kciukaskami już mogę puścić. Ja mam wizytę po 19.00 i nie wiem czy uda mi się dziś cos Wam napisać jako iż mogę mieć problem z netem w domu.
 
Ostatnia edycja:
Arwen78 cudowne wiesci , gratuluje serduszka, super :-).
Ja tez nie mam jak odpoczywac, mam trzy male lobuziaki i kazdy chce miec mame tylko dla siebie :tak:. Najstarszy szaleje za to na rowerku po calym domu i nie tylko :). Ale mam niezawodna pomoc tesciowej, wiec jak maz w pracy to ona mi pomaga, wiec korzystam :-).
Madaaa ja tez nie pracuje, w domu z dziecmi urzeduje, ale pomagam troche mezowi w jego dzialalnosci :-).
Laperedhil cudowne wiesci, gratulacje :-)
Ananaska witaj ponownie, piekny bladzioch :-)

A z tymi mdlosciami to tak jest, co ciaza to inaczej, w kazdej ciazy mnie nie omijaly, w poprzedniej byly jeszcze przed testowaniem, teraz tez juz daja o sobie znac ;-).
AniolekBB witaj wsrod nas :-)
Smerfna85 kciuki za wizyte :tak:

U mnie reakcja na zapachy. Mdli mnie jak czuje smazone, jak maz sobie jajecznice szykowal to musialam wyjsc z kuchni :).

Pieknego dnia dziewczyny :happy:
 
Cześć Kobitki :)

Jestem dość nowa na forum, szukam swojego miejsca. Przygarniecie? :>

Termin to 3-6 grudnia, także łapię się na grudniówki :)

Na wielkanoc zobaczyłam wyraźne dwie kreski byłam bardzo zaskoczona, bo myślałam że przy moich problemach hormonalnych starania zajmą nam parę miesięcy, a tu BACH za pierwszym razem.

Jak się czujecie? :)

U mnie duuużo mdłości, wrażliwość (nadwrażliwość!) na zapachy i parę innych dolegliwości.

Pozdrawiam cieplutko!
 
ANANASKA
Gratulacje!!! przepiękne krechy jak byk:)

Ja wróciłam niedawno z pracy, padam.Pracuję też od 8 do 16. I chcę pracować do końca lipca jak będzie ok. Praca w biurze więc powinnam dać radę:*



 
Witam wszystkich i nowe przyszłe mamusie również :)
i ja Padam... ale pracy nie mam ciężkiej, tzn stresująca jest bo pracuje w biurze na stanowisku finansowym, pracuje od 8-15 wiec tylko 7 godzin, i chciałabym pracować do końca ciąży, noo chociaż do 8 mc-a jeśli oczywiście będzie wszystko Ok.
Dzisiaj pierwsze lekkie mdłości, dzisiaj jak jadłam kanapki w pracy to troszke mnie odrzuciło od wędliny więc zdjełam i zjadłam tylko z serem sałatą, ogórkiem i pomidorem. no i strasznie mnie boli podbrzusze już myślałam, że @ przyjdzie ale na razie sucho tzn nie do końca bo mam dziwny biały śluz, ale dla pewności zrobiłam trzeci test no i dzisiejsza kreska już bardzo ładna :) wklejam fotkę Zobacz załącznik 551651
doszłam też do wniosku, że na bete jutro nie ide, i tak to nic nie zmieni tak więc nie pozostaje nic innego jak modlić się o zdrowie maluszka :)

Teraz odpoczywanko :) Życze wszystkim miłego popołudnia
 
AniołekBB piękne krechy;) ja też zrobiłam 3 testy i poszłam na betę, ale przy pobieraniu krwi Pani analityko powiedziała mi, że 3 testy na pewno się nie pomyliły;)


Ja też pracuję w finansach, w biurze rachunkowym dlatego chcę pracować:)
 
reklama
Mnie lekarz nawet powiedział, że z doświadczenia wie, że jakoś lepiej znoszą ciążę kobiety,które pracują.No, ale wiadome, że to nie do końca jest zależne od nas")
 
Do góry