reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

madaaa aż świeczki stanęły mi w oczach! Gratuluje dwóch serc jakie teraz masz :-D
Sama boje się najbliższej wizyty, ale wierzę i modlę się co wieczór żeby było dobrze...
 
reklama
Madaaa cudowne wiesci, ciesze sie bardzo :-)

AniolekBB ja bladziocha widze, trzymam kciuki za jutrzejszy test :tak:

Ja juz nie moge sie doczekac wizyty sobotniej, czekam z suwaczkiem wlasnie do niej.
 
Trzymam kciuki za Wasze serduszka:)
Za specjalnie może do kościoła nie uczęszczam, ale wierzę w moc modlitwy, w ciszy i spokoju. Zawierzyłam św. Ricie i nadal będę się codziennie modlić. Hmm, poza tym jest przecież św.Dominik i św. Gerard od ciężarnych;p
A teraz się oszczędzam, bo często boli mnie brzuch, niestety:( ale gin mówi,ze to normalne. Mam brać aspargin 3x1 i nie będzie skurczy.

Dziękuję dziewczyny, teraz trzymam za Was kciuki:)
 
Ale sie nas tutaj zrobiło ;) witam wszystkie dziewczyny i przepraszam, ze długo nie pisałam...
Zaczęłam dziś krwawić :( tak jak jesienią, niewiele na początku, boję się że stracę kolejną ciążę, tak jakby moje ciało odrzucało maluszka. Dziwne to bo pierwszą ciążę przeszłam bez problemów!
Gdybym była w Polsce mój ginekolog w Poznaniu pewnie od razu zrobiłby odpowiednie badania, a tu w Anglii pewnie dopiero jak stracę to ciążę to sie zajmą tematem, o tabletkach nie wspominając...kurcze smutno mi, nie mogę uwierzyć że to się znowu dzieje!!! Jesienią skończyło sie to okropnym zabiegiem...
czy wiecie może jak w Polsce sie podchodzi do tego? Mam prawie 35 lat i jedno poronienie za sobą. Jestem na Clexane z uwagi na Factor V leiden. Odżywiać sie dobrze, chodzę na spacery, raczej bez stresu, jedynie czasem muszę podnieść 2,5 rocznego synka.
Jutro mam usg i będę naciskać żeby zbadalimmi poziom progesteronu. A może to odpowiedz immunologiczna? Ehh


pozdrawiam Was bardzo mocno i mam nadzieje, że będzie nam wszystkim szczęście dopisywało!
Arwen
 
reklama
wow, nie bylo mnie dwa dni, a tutaj tyle nowosci i czytania. jeszcze nie ogarniam wszystkich mam na forum, ale witam wszystkie nowe, gratuluje tym, ktore po wizycie u gina utwierdzily sie w przekonaniu, ze beda mamusiami i trzymam kciuki za te, ktore maja jeszcze watpliwosci.
ja sama mialam miec wizyte u gina dopiero 22 kwietnia, ale ze tymczasowo przebywam w PL, nie wytrzymalam i wybralam sie dzisiaj prywatnie. 6t 3d, serduszko bije, termin koniec listopada, a ja i tak nie moge uwierzyc :)
zycze dobrej nocki
 
Do góry