reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

hej

musiałąm zatestowac bo chora i antybiotyk...powinnam w niedziele 14 czyli prawie 6 dni jeszcze ...wyszly mi 2 kreski tzn druga blada ale widoczna...czy któraś tak miała z Was??

widzę się grudniówki rozkreciły fiu fiu :-)
 
reklama
Ja tez się boje, ale życie nas nie rozpieszcza, dlatego nawet małymi rzeczami trzeba się cieszyć. A dzieciatko które rośnie w Tobie to już mega powód do radości. Nie możemy myśleć że może się coś stać i utracimy nasze smerfiki, trzeba z optymizmem patrzeć w przyszłość.
 
Pieknaszyszunia super wiesci powizytowe i samych pozytywnych dalszych wiesci zycze :tak:
Agusiakemisia witaj :-)
Maua_She kciuki za wizyte &&&&
Lady87 witaj, będzie dobrze :tak:
Baska28 staraj się nie stresowac za bardzo, chociaż wiem jakie to trudne, ale pozytywne myslenie przede wszystkim. Będzie dobrze :tak:
Aia ja już mam dzieciaczki z mala roznica wieku i teraz tez udalo nam się szybko zaskoczyc, ale damy rade z brzuszkami i naszymi starszymi pociechami :tak:
Magda88 witaj, będzie dobrze, ja pierwsza ciaze tez poroniłam i jak zaszlam w kolejna to strach był ogromny, ale zawsze myslalam pozytywnie i teraz tez tak mysle, wiec będzie dobrze :tak:
Madzi_ania witaj, bole to normalna rzecz, wszystko się tam rozciąga. Piekny prezent na slub sobie sprawiliście i grunt to wsparcie partnera, moj maz jak się cieszy z kolejnej ciazy i chyba jest mniej przerażony ode mnie :-)
Ananasa witaj :-), jesli testowalas przed terminem @ to mogl jeszcze wyjsc bladzioch

Ja juz nie moge sie doczekac naszej wizyty sobotniej i to bardzo. Stres mnie zzera. Podbrzusze pobolewa, piersi tez, sennosc i mdli, ale jest lepiej jak w poprzedniej ciazy, narazie :).
 
reklama
ehhhhhhhhh...dziewczyny! ja się z Wami żegnalam, że mam puste jajo..dziś poszłam na wizytę kontrolną (prawie spakowana na łyżeczkowanie)a tu...............SERDUSZKO!

Do tych wierzących: modliłam się przez cały tydzień do św.Rity - patronki spraw trudnych i beznadziejnych. Obiecalam, ze jak pomoże mi w mojej sprawie, to będę ją wychwalać wszem wobec. Uwierzyłam, że mi pomoże i proszę:) piękny widok!
 
Do góry