reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

kasia witaj, tez sie boje reakcji corki, jest wielka przylepa:tak: ale przed nami jeszcze dluga droga:happy2:bedzie dobrze
laperedhil witaj ciekawe czy juz bedzie serduszko, testami sie nie przejmuj :blink:
oregano piekna beta, GRATKI:-)

Ale sie objadlam:baffled::baffled: fajnie ze mdlosci dopiero przed nami:-D:-D
 
reklama
laperedhil na pewno wszystko bedzie dobrze.
koriander faktycznie mamy duzo czasu zeby przygotowac nasze starsze pociechy na rodzenstwo,
Ja w pierwszej ciazy nie mialam zadnych dolegliwosci, zero mdlosci, zawrotow glowy, a teraz niestety juz w pierwszych tygodniach nie czuje sie najlepiej. a podobno druga ciaza jest...latwiejsza :)
zycze wszystkim milego wieczorku
 
to i ja dołączam :) witam Was dziewczynki i gratuluję :)

dwa pozytywne testy i ogromna radość :) ponieważ straciłam drugą ciążę w listopadzie, w 9 tygodniu, staram się być teraz pozytywnie nastawiona, ale wspomnienia tamtego okresu czasem wracają :-(
musiałam mieć niestety zabieg bo ciąża nie rozwijała się prawidłowo, do tego krwawiłam przez tydzień. Aż w końcu zdecydowali o zabiegu. Nikomu nie życzę tego co przeszłam w tamtym czasie.

na razie tylko piersi bolą i bywam strasznie zmęczona, ale poza tym czuję się świetnie i mam nadzieję, że tak zostanie ;)
synek, prawie 3 latek już wie i jest bardzo podekstytowany, także myślę że będzie dobrym braciszkiem :)

Mieszkam w UK także na kilka usg planuję przylecieć do Polski, tak jak robiłam to w pierwszej ciąży, ale planuję urodzić w UK. Pierwszy poród był bardzo pozytywny, najpierw gas&air, a potem epidural.
Przed pierwszą ciążą miałam zdiagnozowany factor V leiden, czyli zmutowanny czynnik układu krzepinięcia, także przez całą ciążę musiałam sobie robić zastrzyki w brzuch z Clexane. Zastrzyki zaczęłam już robić :baffled:

oj chyba się trochę rozpisałam :)
pozdrawiam Was bardzo serdecznie i życzę spokojnego wielkanocnego poniedziałku
Arwen




 
Czy któraś z Was widziała już swoją fasolkę na usg? Idę jutro na badanie i ciekawa jestem czy już coś będzie widać... :-) czy to jeszcze nie za wcześnie?
 
Witam się i ja :)
Z siostra Koriander się znamy, resztę witam ciepło w to zimno wiosenne ;)
Wg. moich obliczeń jestem w 5tyg. ciąży, 2 testy zrobione-pozytywne, jutro lecę na betę, i od razu zarejestrować się do ginekologa, tylko się martwię bo zawsze ma miesięczne terminy, może jakimś cudem uda mi się panie z rejestracji namówić na wcześniejsza wizytę, będę to jakoś argumentować :)
To nasza pierwsza ciąża, jestem pozytywnie nastawiona a tatuś już zaczyna gadać z brzuchem :-D
Jesteśmy bardzo szczęśliwi.;-)
Chorym życzę zdrówka a reszcie by beta przybywała i byśmy czuły się wyśmienicie.
Mnie na razie pobolewają syski i na dole cos tam sie dzieje(kłuje, czy jakos tak).
 
hej
ja sie witam strasznie chora:-( gardlo mnie tak boli ze az sie plakac chce, katar i cos czuje ze kaszel sie zaczyna:wściekła/y: najgorsze jest to ze na samym poczatku infekcja moze zaszkodzic fasolce:-(

Szyszuniu witaj sista ;-);-)

trzymam kciuki za dzisiejsze betki i wizyty!
 
reklama
ahoj :)
no ja juz po becie, czekam na wyniki, jakoś ok 17 na www maja być wiec dam znać, poleciałam od razu do ginekologa się zapisać to pech chciał ze położnej komp padł i jutro mam z rana się przypomnieć, wiec myślę ze szybko to załatwię :)

sis, przypomnij który u Ciebie tydzień?
ja wyliczyłam sobie ze 5tc i ze termin ze str www 6.12.13, zobaczymy co powie lekarz....
duuuuuzo zdrówka Ci życzę Kochana!
 
Do góry