reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Oregano -jak pisałam, będzie dobrze:-) Jak mojemu ginekologowi powiedziałam, że testy wykazały ciążę i jakie mam objawy, to zanim jeszcze mnie zbadał, powiedział "na pewno jest pani w ciąży":-) Trzymajcie kciuki, żebym wyzdrowiała, bo mnie ta choroba wykańcza:-(
 
reklama
Bez stresu Oregano,jak testy wychodzą dodatnio, to już jest pewne:) No bo skąd niby ta gruba druga krecha?
Poza tym, może ta ginekolog ma taki styl, że zleca akurat to własnie badanie...

Boli mnie brzuch....tzn.może nie boli, a ćmi bardziej... jak na miesiączkę. I głodna jestem - poszczę wytrwale!:)
 
Dziękuję:), wzajemnie:) i oczywiście dołączam się do życzeń dla reszty grudniówek:)

Nudnych ciąż i zdrowych dzieciaczków życzę nam wszystkim! :)
 
Ja również dziękuję i też wszystkim życzę wszystkiego najlepszego! Niech nam brzuszki zdrowo rosną! :-)
 
Witam wszystkie przyszle mamusie. Chyba i ja moge dolaczyc do tego watku, 3 testy pozytywne wiec to nic innego niz wyczekiwana ciaza. Niestety na wizyte u lekarza musze troszke poczekac.
Jestem juz mamusia dwuletniego Filipka i juz sie boje jak maly zareaguje na rodzenstwo...
Zycze spokojnych Swiat i smacznego jajeczka (ps. w pierwszej ciazy nie moglam zniesc nawet zapachu jajka :D )!
 
robiłam dzisiaj badanie i wyszło 2134 u/l wiec pasuje na koniec 5 tygodnia :) tamto badanie podobno zleca sie znacznie później ale nie do wykrywania ciąży, więc gin zaoferowała mi jedynie niepotrzebny stres :/ Zdrowych Świat wszystkim przyszłym mamusiom!
 
reklama
dolaczam i ja.. w stresie :/ lekarz 4.04 - i 4 testy pozytywne, choc ostatni troche bledszy niz pierwsze ..
choroba sie przypaletala wraz z wiescia o ciazy ale na szczescie mija powoli. Brzuszek okresowo pobolewa, piersi tez. Do toaletki latam czesciej. Poki co ciesze sie ze jesc mi sie nie chce jakos szczegolnie wiecej.
Niestety dzis samopoczucie nie dopisuje, zawroty glowy od rana ze hej. Chyba nie wytrzymam do czwartku - tak chcielismy dzidzie i nic dlugi czas a tu nagle szok, zaskoczenie i teraz to zupelnie nie spodziewane bylo. Trzymajcie kciuki zeby te kolory testow to moje przeczulenie bylo. Pozdrawiam mamuski :D a termin grudniowy bo dluuugie cykle sa. Wypada ze to 5 tydzien.
 
Do góry