reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Byłam dzisiaj na usg. Pęcherzyk jest, ale wielkości zarodka jeszcze nie dało się określić. Troszkę za wcześnie. Ze względu na moje długie cykle ciąża jest młodsza niż wynika z obliczeń.
Dzisiaj mnie mega mdliło i ogólnie kiepsko się czułam. Cały czas ciągnie mnie lewa pachwina i boli bardziej od strony lewego jajnika.
Maua_She oj chciałabym choć na chwile mieć mniej doskwierające objawy, ale z jak troche mi lepiej to się zastanawiam czy wszystko w porządku :)
 
reklama
madaaa ja rowniez trzymam kciuki. ja niestety wizyte u lekarza mam dopiero 22 kwietnia, bety tez nie mialm, jedynie testy potwierdzily ciaze, no i moze moje samopoczucie (spac, spac, spac). Tu gdzie mieszkam nie tak latwo o wizyte gdziekolwiek, wiec chyba bede cierpliwie czekala.
 
Kogasica 28 na gorze po prawej masz ustawienia i w tych ustawieniach masz po lewej cos takiego jak sygnaturka i tam wklej ten kodzik z suwaczkow :)

 
reklama
Do góry