reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Dziewczyny jak to jest z tym kwasem foliowym?Ile bierzecie?Czytam na necie ze trzeba 0,6 mg,ale ja mam tabletki 0,4???I nie widzialam w sklepach kwasu 0,6?
 
reklama
tez gdzies widzialam, ze trzeba 0,6. Ja mam jak Ty 0,4 - a na stronie doz.pl udalo mi sie znalezc jedynie opcje 0,8. Z racji tego, ze wiekszosc to 0,4 co i tak jest 200% to mam nadzieje ze to wystarcza ludkowi do zdrowego rozwoju. A pytalas gina?
 
Witam się i Ja.Testowałam dwa razy i nawet już byłam u gina określił mi 2-3 tydz a z moich obliczeń wynika 5 tc i termin na 30listopada/1 grudzień ale wizytę mam 9 kwietnia znowu więc może dowiem się więcej.
 
Witam się i Ja.Testowałam dwa razy i nawet już byłam u gina określił mi 2-3 tydz a z moich obliczeń wynika 5 tc i termin na 30listopada/1 grudzień ale wizytę mam 9 kwietnia znowu więc może dowiem się więcej.


oo to podobnie jak ja- czekam z niecierpliwością na wizytę 9 kwietnia :)
miałam nawet do tego czasu robić betę, ale czy ja wiem.. poczekam chyba :D
 
Maua_She ja miałam już usg robione domacicznie i jest pęcherzyk tak więc cierpliwie czekam na 9 kwietnia i w piątek muszę iść robić wyniki morfologia,mocz itp.Także trzymam kciuki za Nasze wizyty.
Powiem Wam że mdłości mam straszne i co zjem to od razu zwymiotuje,zawroty głowy i aż słabo czasem się robi :baffled:
 
Hej.. ja niestety nie mam dobrych wieści. Beta 141 , 48godz później 330, wiec ok, ale...no własnie ale! Pęcherzyk nieregularny i źle się na to patrzy- mówi gin. Także powtórka z rozrywki chyba. No niestety...:(
 
Maua_She ja miałam już usg robione domacicznie i jest pęcherzyk tak więc cierpliwie czekam na 9 kwietnia i w piątek muszę iść robić wyniki morfologia,mocz itp.Także trzymam kciuki za Nasze wizyty.
Powiem Wam że mdłości mam straszne i co zjem to od razu zwymiotuje,zawroty głowy i aż słabo czasem się robi :baffled:

u mnie nic nie było widać- niby jakiś pęcherzyk, w dobrym miejscu.. ale pytanie czy coś się z niego wykluje :confused2: poczekam cierpliwie do wizyty, betę odpuszczę. Ogólnie jestem pozytywnie nastawiona, choć czytając o Waszych dolegliwościach to się załamuję, bo u mnie praktycznie nic- zero mdłości, cycki nie bolą.. Tylko siusiam często- czyli w zasadzie tak jak w pierwszej ciąży! No nic, będzie dobrze :-)

Pozdrawiam i trzymajcie się cieplutko :-)
 
Maua_She nie martw sie brakiem dolegliwości bo czytałam gdzieś ze nie każdy je ma na początku.No i to że np objawy ciąży mogą także być gdy np pęcherzyk pusty bez zarodka a czujesz się jak w ciąży więc to chyba nie ma reguły.
Ja też miałam tylko pecherzyk i okaże się co będzie ale także jestem dobrej mysli musi być ok.
A ja w pierwszej ciązy byłam pierwszy raz w 4 tyg i miałam już zarodek widoczny teraz poszłam szybciej ale jakoś tym się nie martwię na zapas co ma być to będzie.

madaaa trzymam kciuki aby było wszystko ok.
 
reklama
Baśka_28, ja w pierwszej ciąży pierwszy raz u gina byłam w 6tyg i już był zarodek i słyszałam tętno. Teraz nawet nie widziałam zarodka ale to w zasadzie był 2-3 tydz od zapłodnienia :-):-) więc wyrwałam się trochę za szybko do gina, no ale.. ja w gorącej wodzie kąpana haha :tak: 3 testy wyszły pozytywne choć na początku drugiej kreski trzeba było się doszukiwać ale z dnia na dzień ciemniała. Test z krwi też pozytywny, więc jestem dobrej myśli.. Mimo, że gin prosił mnie, abym się nie nastawiała, bo mimo rozpulchnionej macicy i "czegoś" niewiadomego na razie nie widać to ja i tak myślę, że to ciąża jednak :-)

Już niedługo.. już niedługo.. :-D
 
Do góry