reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Cześć Dziewczyny ::tak:
U nas też wszystko ok! Antek jest kochany :) Oczywiście czasem potrafi dać w kość i pomarudzić, ale uważam, że i tak nie jest jakimś upierdliwym Maluchem. W nocy budzi się co 2-3 godz, zjada, robi kupę i idzie spać :tak: (choć też zdarzają się wyjątki, że budzi się częściej i marudzi hehe, no ale wyjątek potwierdza regułę :) )
eM dużo pomaga i również zakochany w synku... Ale od jutra niestety rusza już do pracy :baffled:
A nam jeszcze nie odpadł pępek...Wisi już dosłownie na włosku, ale siedzi...
Tiluchna fajnie, że Ellie nadal jest aniołkiem hehe
tigi mój Młody też ma chomiczkowate polcizki hehe klusek z Niego kochany! W 2 tyg przytył 800g tak Go cycek wykarmia hehe
cayoka my nie używamy smoczka, więc nie pomogę :)
Awunia u nas śniegu też pełno. Do tej pory mróż był minus 12, ale dziś minus 5, więc ruszamy na spacer
ananaska leń się leń, należy Ci się :) Uporaliście się z remontem już do końca?
 
reklama

tak juz po "brudnej" robocie :-)

ja dopiero do formy doszłam...nie dość ze w szpitalu traume przezyłam...to nawet spartaczyli nakładając mi szwy...wszystko przeciwko mnie...musiałam isc do doktorki i okazało sie ze sie nie rozpuściły...ponacinała i wyszły...


Niunio już ma pierwsze uśmieszki :-) jezu jaki słodziak z niego :-) w lutym kupuje leżaczek bo albo leży w łożeczku albo trzeba go trzymać /nosić a już się zaczyna robić towarzyski i interesowac wszystkim :-)
 
cześć mamusie! :-) nasza Majeczka też rośnie jak na drożdżach :-D dziś ma miesiąc i 2 dni waga 4800 i 60 cm :-) u nas zima i to nie lada, a że mieszkam na wsi to śniegu wszędzie po kolana więc spacer póki co odpada :-(

gratuluję wam waszych aniołków i cieszę się z wami. Maja ma tak 4 na 7 dni krzyków, i jedyne co pomaga to przytulenie na rączkach i cycek. smoczka niestety nie chce. może spróbuję jeszcze tego z canpolu bo miałam z aventu i nuka. a czasem było by łatwiej tą jej potrzebę cumkania czymś innym zaspokoić, bo rączki to mogłaby i w całości ssać, a od tego jak powiedziała moje lekarka wady wymowy się robią.

dziewczyny mam pytanie, czy wasze skarby bardzo wymiotują? Mai czasem się tylko trochę uleje ale czasem to dosłownie jak kot rzyga :baffled:np. przed chwilą. zjadła a za jakieś pół godziny poszła fontanna i to nie jedna. i zaczynam się martwić czy tak może być...
 
powiedz lekarzowi na kontroli o tym wymiotowaniu - moja Mała zwymiotowała dosłownie dwa razy, ale konsultantka laktacyjna kazała mi pilnować ilości przetworów mlecznych w ciągu doby i żebym na jeden posiłek jadła tylko jedną mleczną rzecz <w tym ser, mleko itp>, i już więcej problemów nie było.
 
Witajcie

ANECZKA co tam u was słychać?

ANANASEK ja mam bujaczek po Pawle i bardzo Lena lubi w nim leżeć :tak:ma wtedy oko na nas;-)

Ja chcę zakupić matę edukacyjną, ale nie wiem na jaką się zdecydować :baffled: chciałabym jakąś z melodyjkami i światełkami u góry. Macie może już jakieś sprawdzone?
 
Aneczka, mam po prostu boską konsultantkę laktacyjną;-) cudotwórczynię wręcz, z tego co słyszałam:-) mi samej pomogła po cesarce, gdzie nie miałam pokarmu praktycznie w ogóle przez ponad 4 dni, a ze szpitala po 6 dniach wyszłam karmiąc Małą tylko piersią:-) babka nazywa się Maria Kaleta i pracuje w poradni laktacyjnej w szpitalu Żeromskiego. wchodzi się drzwiami na prawo od ginekologicznej izby przyjęć i idzie się na oddział patologii ciąży, poradnia jest na początku korytarza na oddziale patologii ciąży. jak się zapytasz, to Ci każdy powie jak trafić:-) poradnia jest czynna od wtorku do piątku w godz. 9:00-12:00, nr tel. 12 622 92 42, 12 622 93 82. naprawdę bardzo serdecznie polecam, babka ma super podejście, jest bardzo serdeczna dla dzieci i dla mam z problemami:-) i na każdy problem ma mnóstwo pomysłów - co najważniejsze, skutecznych!:-) powiem Ci - aż chce się karmić piersią po rozmowie z nią:-)

cosiek, my kupiliśmy z Tiny Love, taką z kwiatkiem u góry, w sumie to nie używamy w ogóle tych melodyjek, Mała jest zainteresowana samą matą i zabawkami:-)
 
TIGI to super że trafiłaś na taką fajną babkę od "cycków"

Muszę pooglądać sobie te karuzele z Tiny, bo mam tej firmy już karuzelę do łóżeczka

Dziewczyny które karmią butelką - Wasze dzieci też miewają kolki? czy to tylko taki urok dzieci karmionych cycem? Pytam bo moja koleżanka karmi mm i mówi że chyba małego męczą kolki i się zastanawiam czy jak się podaje mm to można mieć kolki? - uświadomcie mnie.

PIĘKNASZYSZUNIA i jesteś zadowolona z tej maty???
 
reklama
kolki to dolegliwość spowodowana niedojrzałością unerwienia przewodu pokarmowego w ciągu pierwszych trzech miesięcy życia dziecka. Perystaltyka jelit jest wtedy mało skoordynowana, zalega w nich pokarm, a to powoduje bóle brzuszka.

generalnie nie koniecznie zalezy od tego co maluszek je :tak:


btw dostalam okres :szok::baffled::szok::baffled: a karmie tylko piersia :sorry2:
 
Do góry