reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
Witam i ja w tym Nowym Roku :tak::-) dziewczyny nierozpakowane - DO DZIEŁA! :-D
Wczoraj dzień minął bardzo szybko byłam z małym w gościach, taki grzeczniutki był;-) i pradziadkom dał zaproszenie na chrzest;-) . Dziś dzień gospodarczy się zapowiada - sterta prania i prasowania czeka:confused: miłego dnia wszystkim! A za brzuchatki trzymam kciuki ;-)
 
Aneczka ja tez w sobote mam sie zjawic w szpitalu jesli nic sie do tego czasu nie zmieni. Beda Ci wywolywac? Mi sie wydaje ze tylko mnie sprawdza czy wszystko ok bo można byc do 2tyg po...? Oczywiście mam cicha nadzieje ze wcześniej trafie na porodowke. Wyobraźcie sobie ze moi rodzice przyjechali do nas na swieta pewni ze przy okazji poznaja wnuka a tu cisza a mama juz w niedziele musi wracac za granice szkoda
 
kasiulaQ - No mi maja robic prowokacje w sobote..najprawdopodobniej .. ale nie wiadomo czy sie uda. z corka 4lata temu 5razy mialam prowokacje i w koncu urodzilam sama ... ! a juz bym chciala byc po. Teraz pojde na spacer, moze sie cos ruszy?
 
Hej kochane...
W nowym roku chcislabym zyczyc wam wszystkiego dobrego i aby byl on lepszy od porzedniego...

Przepraszam ze bylam calkiem nieobecna ale te historie ze szpitalami calkiem mnie dobily..jeszcze dzien przed wigilia bylam z mala ma chirurgii na kontroli czy nie befa musieli jej tego w glowce vzyscic pod narkoza...bylam klebkiem nerwow. Na szczescie wszystko ladnie sie zagoilo. Potem swieta byla tesciowa wiec czasu malo...pojechala dzien przed sylwestrem i tak zlecialo...
Postaram sie byc z wami na bierzaco niestety nie dam rady nadrobic was ale juz bede odzywac sie normalnie...oczywiscie jak moge....
 
moja Mała w ogóle nie chce smoka, wypluwa. woli się zakryć pieluszka, albo ja trzymać :-D dwa razy jej się zdarzyło wziąć smoczek i tyle. ale to w sumie dobrze bo nie będzie problemu z oduczeniem :-D chyba ze będzie sytuacja "krytyczna" to wtedy jej dam. tak to nie wie co to smoczek :tak:
 
Moja dostaje smoka jak nie uie zasnac po jedzeniu rozglada sie juz coraz wiecej i nie zawsze zasypia po jedzeniu wtedy smok i spi...

Domi powodzenia....
 
reklama
Domi - powodzenia !! :) moja kolezanka po baloniku i oksytocynie urodzila w ten sam dzien ! :)

ja melduje sie z rana, ze jak narazie wszystko ok. jutro szpital - ciekawe czy wytrzymam?!:)
 
Do góry