reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Cayoka. Ja z miskiem przytylam strasznie duzo i przuch masakra popekany strasznie a ty przejmujesz sie dwoma :-) do tego zostal mi z przodu drugi tylek zwisajacy fakt po trzeciej ciazy zszedl mi niewiem co teraz bedzie . Jeszcze co do rozstepow wiem bo znajoma kosmetyczka mi mowila ze na rozstepy dobra mikrodermobrazja jesli sa w miare plytkie mozna je usunac ale ja niemam czasu na takie cuda. Tymbardziej pieniedzy bo kilka razy zabieg trzeba powtorzyc ..
 
reklama
Witam z rana. Dzisiaj wychodziłabym ze szpitala jednak malutki ma żółtaczkę i się naświetlamy a co gorsze ma CRP 60 i musi antybiotyk dostawać. Biedny cały pokłuty jest od pobierania krwi. Dodatkowo wkłucie ma. To samo miałam ze starszym synkiem. Tydzień w szpitalu i też nie wiadomo skąd stan zapalny. Eh. Chciałabym już do domu. Salę klitkę mamy. Jak wstawili inkubator to w ogóle nie ma jak się ruszać. Tv nie działa. Eh trzeba przetrwać byle mały był zdrowy. Trzymam kciuki za te w dwupaku żeby przed świętami w domu z maluchami już były. Nam jak dobre wyniki antybiotyk przyniesie to uda się wyjść a jak nie to święta w szpitalu.
 
malutka zycze szybkiego pozbycia sie zoltaczki i stanu zapalnego.
cayoka ja mam tylko pare nowych i to na biodrach i smaruje biooil a na brzuchu jedno malenswto mi sie zrobilo ale prawie niewidoczne.Smaruje blizne i masuje brzuch to i te biodra jade przy okazji.
Wszytkim chcacym urodzic przed swietami zycze tego z calego serca :-)
kasia&filip i wam zdrowych,szczesliwych Swiat zyczymy
 
tak jestem w domciu spowrotem mialam wyjsc dzis rano bo chcieli zobaczyc jeszcze czy przez noc mnie nie złapia skurcze ale polozna pogadala z lekarzem dzieki temu spedzilam spokojna noc w domku szkoda ze w dwupaku ale skoro mały chce jeszcze poczekac to go nie wygodnie hehehe:)
 
kasia&filip dzięki wielkie,dla Was również spokojnych świat! Super chłopaki!
agelika, Eda mojego to nie rusza :-)
cayoka noo, niestety, ale na tyłku mi się pojawiły okropne... Do tej pory smarowałam się tylko oliwką, a niedawno kupiłam clarins (podobno dobry, ale drogi ;/)
malutka zdrówka dla Małego i trzymajcie się dzielnie! Mam nadzieję, że wyjdziecie na święta
vici tak ja poproszę przed świętami ;-)
 
Witam.Ja sama w domu z dziecmi bo maz poszedl sobie dorobic na fuche z sasiadem.jakos ogarmiam to ale jest ciezko.Bylismy wczoraj na pierwszej wizycie u pediatry Tomek wazy juz 3700g a wage wypisowa mial 2820g.Szczepienie mamy 9 stycznia,na badanie bioderek 22 stycznia.Daje mu nadal mm bo on ciagle glodny pokarmu mam duzo lecz jest slaby wiec dlatego zjadajac dwa cycki sie nie najada i zjada 100ml mm do tego oczywiscie nie zawsze ale czesto sie zdarza.

Ja od samego rana mam biegunke i wymiotuje i nie mam pojecia czemu boje sie zeby nie zarazic malego jak jest to jelitowka i nie wiem co tez moge brac jesli karmie Tomcia:baffled:
 
reklama
Do góry