reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
mamuśka - termin OM na 22.12, z USG na 26.12:-)

u nas ciągle cisza. jedyne co się zmieniło, to podobno szyjka zmiękła, ale ani ćwierć skurczu jak na razie. już nawet moja pani dr życzyła Małej wesołych Świąt na zewnątrz ostatnio:D kupiliśmy dla Małej prezent, zapakowaliśmy i powiedzieliśmy jej, że dostanie dopiero jak wyjdzie, ale jest śliczny, więc żeby nie czekała za długo;-) niestety, na razie nie daje się przekonać;-)
 
tigi to jedziemy na jednym wózku :-) bo ja mam z @ na 23.12, a z usg wychodzi 4-5 dni mniejszy, czyli jakby później, choć mój ginek mówił, że do tyg to nie powód do zmiany terminu, no ale...
 

hej

ja w nocy małe skurcze ...potem zasnełam i od rana też co 10 minut...i co chwila cisza...potem od nowa...żadnych innych akcji nie ma...siedzę w gotowości w domu
:-)może jutro na imieniny D się mały wykluje:-)
 
Hej ja dzis od 1w nocy mialam lekkie i krótkie co 5min lezalam chodzilam kapalam sie o godz 5 staly sie silniejsze pojechalam na porodowke ok 9 ustaly calkiem rozwarcie na 2cm akcja sie zatrzymała to chyba jeszcze nie czas
 
reklama
ananaska no przy drugim to już człowiek mądrzejszy :tak:
kasiulaQ szkoda, że się akcja nie rozkręciła, no ale widocznie Maluch chce jeszcze poczekać ;-)
 
Do góry