reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
Hej dziewczyny. Ja właśnie z wizyty wróciłam. Skurczy zero, rozwarcie na opuszek,ale szyjka jeszcze niedojrzała. Jak się nic nie rozkręci do wigilii to w pierwszy dzień świat do szpitala :(

Gratulacje dla szyszuni! :)


 
Ostatnia edycja:
Gratulacje Szyszunia!
Poniewaz juz jutro rano jedziemy na Swieta do rodzinki i najprawdopodobniej w najblizszym czasie nie bede miala mozliwosci zagladac na forum, skladamy wszystkim E-ciociom zdrowych, spokojnych, rodzinnych Swiat Bozego Narodzenia. Dla rozpakowanych mamusi duzo sily, cierpliwosci i kilka przespanych nocek (a moze godzin), a dla tych jeszcze w dwupaku szybkiego i w miare mozliwosci bezbolesnego porodu :) page.jpg
Kasia&Filip&Kasper
 

Załączniki

  • page.jpg
    page.jpg
    33,3 KB · Wyświetleń: 58
dzięki Kasiu za życzenia :-) dla was również ciepłych, rodzinnych i radosnych świąt!! (śliczne te twoje chłopaki :tak: )

angelika my z mężem chyba pokażemy Małej jak bardzo się kochamy :-D może zechce do nas szybciej dołączyć :-D
 
ja dziśpo KTG,zapis prawidłowy, 3 skurczena 50%i tyle, szyjka skrócona i to wszystko. Za 2 dni znów KTG. A jeśli po 10 od planowanej daty nic nie ruszy to do szpitala na wywoływanie. Wolałabym urodzić przed świętami, ale jak Mała nie chce wychodzić to i seks nie pomoże ani schody :-D
Grudniówki, powiedzcie czy któraś z Was nabawiła się rozstępów w ciąży, i czym się smarujecie, maziacie, żeby się łagodziły. ? ;-)

I gratulacje dla nowej Mamusi ! :tak:
 
Cayoka co do rostepow umnie pojawily sie w drugiej ciazy i raczej musisz sie do nich przyzwyczajic , ja w ciazy smarowalam sie zwykla oliwka dla dzieci zreszya w kazdej ciazy sie smaruje oliwka, moge ci polecic po ciazy taka masc o nazwie cepan na blizny ladnie wyplyca i wybiela rozstepy i jeszcze taki krem linomag z alantoina uzywalam nawet niezly efekt z tym ze o calkowitym pozbyciu sie rozstepow raczej nie powinno sie mazyc wrecz powinno sie do nich przyzwyczaic
 
reklama
o całkowitej likwidacji nawet nie myślę, ale żeby je wygładzić i zbledzić, miałam już małe rozstępy na pośladkach przed ciążą przez to że jak byłam młodsza szybko urosłam w krótkim czasie, i te rozstępy były, ale z biegiem smarowania i czasu zrobiły się prawie niewidoczne. Teraz w ciąży na pośladkach ostatnio to mi się takie zrobiły, że nie wiem.. do tego doszły dwa małe rozstępy nad pępkiem, które pojawiły się jakieś 2tygodnie temu.. jeden wygląda jakby to była blizna po szyciu.. nie są widoczne ale ja je widzę i mi to jakoś przeszkadza.. Smaruję się teraz balsamem z BabyDream dla mam, ale czytałam na KWC o kremie AVA na blizny i rozstępy, ponoć bardzo ładnie wygładza, spłyca i robi cud z rozstępów. O Cepanie też słyszałam, ale opinie są podzielone, co prawda, co skóra to inna. no nic, smaruje, myziam, smyram balsamami, może coś pomoże na zgładzenie ich. smutnamama dziękuję za odpowiedź :tak:
 
Do góry