reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Kogasica GRATULACJE!!! Dużo zdrówka dla Was!!
I czekamy na resztę grudniowych maluszków
;-) ja obstawiam rozwiązania we święta:tak: ( nie krzyczcie tylko za to na mnie:-p )
 
reklama
Ja tez po ktg, cisza jak makiem zasiał żadnych skurczów, za to byłam w końcu dzisiaj u swojego lekarza rodzinnego, bo od 2 tygodni męczy mnie katar i kaszel od którego bolą mnie już wszystkie wnętrzności i dostałam antybiotyk
 
mamaktosia to dobre zapasy z mleka robisz...:-):-):-)
AgKrK Czarownico nie wyczaruj mi :-D ja na początku tez mówiłam, że ur w Wigilię... choć bardzo chciałabym w tym tyg :-)
Koriander masz jakieś wieści od Szyszuni???
 
grudnióweczki tym już rozpakowanym serdecznie gratuluję swoich pociech, tym które jeszcze czekają powodzenia i szybkich porodów. Mój synuś zechciał poznać nas 29.11 o 16:30 po niespełna 5 godz. porodzie :) wielkoludek ma 60cm i ważył 3900. Dużo nauki przed nami :)
 
Czesc dziewczyny,nie nadrobie was nawet szans nie ma ale teraz postaram sie byc na bierzaco.
Gratuluje wszystkim rozpakowanym mamusia i zycze spokojnych nocek,dni bez kolek i wszytskiego najlepszego :-)
Ja juz sama,mama pojechala ale maz mi pomaga a Victor kochany.Victor strasznie dumny w roli starszego brata choc bylo troche zazdrosci ale juz chyba zrozumial.Duzo rozmawialaismy i tlumaczylismy wydaje mi sie ze to przynioslo efekt.Ogolnie czas zsybko ucieka bo od karmienia do karmienia potem spacer,mlody ze szkoly wraca to obiad i lekcje a tu zaraz juz wieczor i tak w kolko.Raphael jest grzeczny je i duzo spi i oczywiscie zapelnia pampersy :-D Pepek odpadl dopiero po 2,5 tyg ale u moich to chyba normalne bo Victor mial rowne 14 dni ten kikut.Z laktacja walcze dalej i nie wiem jak to wyjdzie,poprawilo sie ale rewelki nie ma wiec mamy cycki (oba) a potem troche butli i tak co 3-4 godzinki no nieraz 2,5...
 
reklama
vici super, że jesteś :-) u nas pępek był dokładnie 20 dni! Fajnie, że Victor cieszy się z braciszka i wieżę, że jak mama pojechała to dasz sobie radę :tak: a co do goniącego czasu to zgadzam się z Tobą w 1000% ja mam co prawda jedno dziecko ale czas biegnie bardzo!
laperedhil gratulacje!!duży synuś! dobrze, że poród szybki był :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry