reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
Cześć dziewczyny. :-) Ja też w dalszym oczekiwaniu.. i co by nie zwariować całkiem obiełam dzisiaj inną taktykę.. to ja odwiedzałam innych :-p i dzięki temu dzień zleciał. chociaż i tak musiałam za każdym razem odpowiadać na doprowadzające mnie już do szału pytanie "i co,nic się nie dzieje?" to przynajmniej z 4 ścian się wyrwałam.Niestety moja rozbrykana córeczka takie mi kuśtańce dawała że musiałam wrócić do domu, bo jak te swoje kończynki wypina i się główką wkręca to dobry Boże nie pomoże tak boli... wasze dzieciaki też takie ruchliwe w brzuszku? ja to spać prawie wcale nie mogę :eek: dopiero nad ranem się uspokaja i wtedy coś mogę zasnąć.

dzisiaj mąż ma nockę więc się będę denerwować...

no nic. Miłego wieczorku dla was :-)
 
AgKrK a co co za goście dziś u Was byli ? :) U nas Szwagier z żoną i synkiem :) a po urodzinach już pewnie przeczytałaś hehe kino i ku wielkiej radości eM -->KFC :-)
Boziu to już miesiąc?! Ale zleciało!!! Zazdroszczę...! ;-)
angelika powodzenia na ktg ;-)
Eda oj no mój też się wierci i niby czuję go nisko, aż boli pęcherz, a czasem jak mi zasadzi w żebra to bolą mnie żebra :p:p:p
Szyszunia jesteś w szpitalu???
malutka a Ty jutro do szpitala?
 
Ja na razie nie mam ochoty na wizyty a moi znajomi wiedza ze tutaj sie czeka na zaproszenie lub akceptację lekarza. Poza tym dopadł mnie baby blues i jest mi coraz ciężej .
Chciałabym mieć kogoś do pomocy ale rodzine mam daleko.... Ach życie
 
Ananaska to jeszcze nie tak zle z tymi odpalami ja dzis ogorki malosolne maczala w miodzie i jadlam a jak mi smakowaly, a mina dzieci i ich obrzydzenie michas 3 letni stwierdzil ze mama zwariowala... ale to byl dzis smak poszukiwany przezemnie
 
Ja ostatnio zwariowałam na punkcie mandarynek i pomarańczy pochłaniam je dosłownie w kilogramach :szok:
Przed chwilą zjadłam 10 mandarynek i paczkę rodzynek w czekoladzie, niech żyje nocne żarcie i bezsenność...
 
reklama
Niezapominajka trzymam kciuki żeby samopoczucie się poprawiło.
Smutnamama i Ananaska ale macie zachcianki. Fuuj ;-)
Mamuśka, tak jutro szpital. Boję się. Trzymajcie kciuki żeby mały zechciał szybko i bezboleśnie wyjść.
U mnie w domu mąż nie może się wyleczyć i pomimo antybiotyku kaszle i ogólnie źle się czuje a Bartek w piątek z przedszkola przyszedł z katarem, wieczorem doszła gorączka i biegunka. I tak weekend z rotawirusem. Eh.
 
Do góry