reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
Witam dziewczynki niedzielnie..
Abanaska najadlam sie owocow z bita smietana jak glupia i o pierwszej w nocy jak mnie pogonilo to wc wyjsc nie moglam ... teraz jestem ze sredniakiem u mamy na kawce , za godz do domciu obiad wstawic dzis w planie caly kurczacz z ziemniaczkami w rekawie i do piekarnika mniej garow do mycia .. milego dnia dziewczyny
 
na 666 stronie musze napisac posta :-)

u nas dobrze, pępuszek odpadł w 6 dobie, mała rozbujała ładnie laktacje ciekawe czy już wróciła do wagi urodzeniowej. jESZCze cięzko mi ogarnąc dwójkę na raz jak jestem sama, ciągle mam wyrzuty sumienia ze za mało czasu spędzam ze starszą córką :-(

A co u mamusiek? Która się dziś rozpakuje? jak się czują ciężaróweczki>?
 
KORIANDER gratuluje odpadniętego pępuszka!!! zawsze to jedno z głowy. A ja pielęgnowaliście pępuszek
Lili pomaga Ci przy małej, może to dobry pomysł żeby razem pielęgnować siostrzyczkę.

Ja tam dzisiaj leżę, synek zasmarkany ja też na szczęście trochę mniej, mąż pojechał sam dzisiaj do kościółka. Ja trochę czuję brzuch po porannych Przytulankach z mężem :rofl2::-p, ale pewnie szybciej przejdzie niż pomoże :-D
 
mamaktosia noo to pewnie się teraz zacznie przemarsz ludów! A jak się czujesz?
ananaska oj tak, rodzić po tym bigosie kiepsko... :-D
Koriander, a jak starsza reaguje na młodszą? Niebawem na pewno się zorganizujesz i znajdziesz więcej czasu dla starszej!
cosiek no nic, może na coś się zdadzą te przytulanki :-D a jak nie to chociaż na jasełka do syna pójdziesz :-)
 
Witam się i ja niedzielnie;-) dziś goście.. z jednej strony już mam dość(wiem, brzmi to okropnie ) ale od narodzin non stop ktoś przychodzi, ale dziś są Ci najbardziej mile widziani więc fajnie:-) szkoda tylko, że z eMem nie spędzimy sam na sam dnia i ze Stasiem, nadrobimy od drugiego dnia świat bo eM ma wolne do końca roku:tak::-D szkoda, że we wigilię idzie na cały dzień do 19 a w pierwszy dzień świąt na noc:-( ale damy radę a jak!:) właśnie sobie uświadomiłam, że Staś za 4 dni kończy miesiąc! :szok:kiedy to zleciało!
Mamuska88 jak po urodzinach eMa??;-)
cosiek ostrożnie z przytulankami, bo na jasełka nie pójdziesz a chciałaś :-D
Koriander ​super, że pępol odpadł może faktycznie jak cosiek pisze starszą weź do pomocy przy malutkiej??
 
witam sie i ja ;)

Fajnie, że z waszymi maluszkami wszystko super. Popatrzcie jak ten czas szybko leci.. masakra. :))

Ag-Krk 89 wyobrazam sobie te tlumy odwiedzajacych gosci, ale nie ma sie co im dziwic chca zobaczyc maluszka :D

ja na jutro termin moglby juz moj maly wyjsc, ale cos mu sie chyba nie spieszy od jutra zaczynamy ktg :);-)
 
reklama
Do góry