reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
Widzę, ze temat tabletowy sie rozkrecil :) dla mniento duży plus, że mogę bez stresu siedzieć i czytać. Na laptopie sie nie dało, bo non stop te małe rączki coś przyciskaly. W zasadzie do momentu kiedy moj Bąbelek był nie mobilny to korzystałam tylko z laptopa. Potem uciekałam z nim po kątach aż w koncu Mąż sprezentowal mi tableta. Ogólnie spoko, ale pisanie długich elaboratów to nie lada wyczyn. A korzystanie z aplikacji forumowej to w ogóle porażka.

Ja to się śmieje, że w dzisiejszych czasach dzieciaki z brzucha wychodzą z umiejętnością posługiwania się nowinkami technicznymi. Córa tak sprytnie jeździ paluchem po ekranie smartfona czy tableta, że w szoku jestem :) poza tym uwielbia "rozmawiać" przez telefon i też jest w tym mega precyzyjna. :) :)


Oregano, Kasia- powodzenia!! Czekamy na info co u Was.. Trzymam kciuki za szybkie porody.
 
Ostatnia edycja:
mb super :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Kmb ale nawet jakbyś nie dotrwała do terminu cc to oni by i tak Ci zrobili cc nie musisz rodzić sn [rzynajmniej mi tak ordynator powiedział ze gdyby coś się wydarzyło ze nie dotrwam do 25tego to oni od razu robią cc w trybie dyzurnym wiec u Ciebie takze by pewnie tak sie stało.
Polcia dobry pomysł z tym tabletem dla córci od dzidzi:tak:
 
Oj chyba nie. Ja nie mam wskazań do cc. Jedyne co to to że poprzednio w kwietniu 2010 miałam cesarkę. W karcie mam wpisane tokofobia i jak widzą to lekarze to jest jedynie śmiech. W Bydgoszczy to ponoc nie jest wskazanie do cc. Olali by mnie :wściekła/y:
 
K.M-B - Wskazaniem jest to, że miałaś juz cc. Nieważne czy 3 czy 10 lat temu. Masz prawo wyboru i już. Tak mi tłumaczył mój lekarz. A z tokofobia masz racje, lekarze się z tego śmieją i nie traktują poważnie.
 
kmb maua_she ma racje mi też kazdy gin gada ze samo to ze miałas juz cc jest wskazaniem do nastepnego ja tez miałam w 2010r i teraz tez mam miec tez z tego wzgledu ze juz miałam jedno.
Ale nawet jak nie masz wskazan to oni powinni pytac czy ty chcesz sn czy cc
 
Mnie wydaje się, że co kraj to obyczaj...u nas w szpitalach w okolicy, lekarze mówią jednogłośnie, że wcześniejsze cc nie jest wskazaniem do kolejnego..chyba, że minął krótki okres i blizna może pęknąć...
 
A mi znowu kazdy dr gada ze jest wskazaniem ale pacjentka ma tez mozliwosc wyboru czy chce sn czy cc z tym ze mi ordynator w Opolu(tam gdzie lezałam ostatnio)powiedział ze ja takowego wyboru nie mam ze wzgledu na to ze jestem drobna i i tak nie da rady sn.
Mb dokładnie zalezy od lekarzy.
 
Ja do drobnych nie należę :-D
A cc nie jest wskazaniem do drugiej cesarki. Gadałam chyba z 10 lekarzami z różnych miast i miasteczek. Nikt się mnie nie zapyta czy chcę sn czy cc. W d..pie ich mam wolę zapłacic niż się stresowac w takiej chwili. Niech sobie te pieniądze w buty wsadzą ja zdania co do porodu nie zmienię i nikt mnie jest w stanie przekonac. Niestety muszę jechac na cc aż 230km bo tu chcieli 5 tyś a tam tylko 1,5 tys a że mam tam gdzie czekac i mieszkac to sobie wcześniej pojadę i zaczekam.
 
reklama
Kmb to Ci serio współczuję i mam podobne podejście do porodu co Ty panicznie się boję sn i ja modliłam sie o cc w pierwszej ciązy tak nie myslłąm o cc moze ze nie wiedziałam co mnie czeka ale miałam próbe sn i dziekuje za to bardzo i wiem że nie skorzytam:dry:Widzę że sobie dużo życzą za to kasy:baffled:
Mi powiedzieli ze jak kobieta miała cc to powinna mieć wybór ale mnie tez nikt sie nie pytał czy chce tak czy tak mam mieć cc i tyle i za to dziękuję Bogu:happy2:
 
Do góry