reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Cześć kobitki, melduję się w dwupaku. Nic u mnie nie wskazuje na to, żeby się ten stan miał rychło zmienić. Niestety, bo ja już sił nie mam. Boli mnie jak diabli krzyż, ruszam się jak żółw, kuśtykam, jestem zwyczajnie niedołężna:dry: Brrrr. Przeczołga mnie nieźle ta końcówka czuję.
Miałam wczoraj KTG, linia skurczowa płaska jak Mazowsze:-p Nie rodzę z cała pewnością:-D Czuję, że znowu 10 mies. się przetoczę.

Maua She
hahah, też mam przestoje forumowe przez tableta, nie znoszę na nim pisać, a sytuacja wygląda dokładnie jak u Ciebie, jak już Mała śpi, to ja padam na kanapie i wołami mnie do kompa nie zaciągną.
Fajnie, że udało się cesarkę przełożyć, jeśli tak Ci bardziej leży:tak:

awunia coś mi się widzi, że Ty już na wylocie:-D Dobrz, dobrze, niech się dzieje!

polcia zazdroszczę lepszego snu. Jej chciałabym się porządnie wyspać, a tu kicha, ciągle sisiu, ciąglę niewygodnie, ciągle to czy tamto:wściekła/y:
 
reklama
Polcia właśnie nie wiem jak to z tymi szpitalnymi. Kiedyś koleżanka wspominała, że dają, ale trzeba dokupić swoje nakładki, więc nie wiem ;)
Awunia i co cisza u Ciebie ? :)
Karolcia cześć ;) Myślę, że trudno którejkolwiek z nas jest odp na Twoje pytanie...
Aia myślałam dziś o Tobie, ale doszłam do wniosku, że jak będziesz na porodówce to napiszesz :-) To widać, ze Mania była leniwa to i brat się nie spieszy ;-)
 
Aia, masz racje- tablet to zło :) ale chociaż w ten sposób mogę być na bieżąco ze sprawami forum i ogólnie orientować się co w świecie słychać. Córa bez problemu daje mi z niego korzystać w przeciwieństwie do laptopa czy stacjonarnego kompa. Odpalony PC tak na nią działa, że żyć nie nadaje, pcha się na kolana i chce oglądać teledyski na YouTube :)
A wracając do cesarki to super, ze przełożona, bo lepiej ułoży sie Mężowi urlop i dłużej będzie z nami. Tylko momentami zaczynam myśleć, że może być ciężko z dotrwaniem do tego terminu. W zasadzie nic się nie dzieje, pierwszy poród tez naturalnie się nie rozkręcił- liczę na podobny scenariusz :)

Dziewczynki, czas uciekać. Życzę spokojnej nocy, niech no się żadna nie rozpakuje :)
 
Maua_she to zycze powodzenia aby udało Ci się dotrwać do terminu i aby wszystko poszło po Twojej myśli:tak:
Aia Tobie zycze także aby było tak jak byś sobie zyczyła:happy2:

A mnie skurcze znowu dopadły a taka czuję się padnięta chetnie bym zasneła ale nie wiem czy te skurczyki mi dadzą pospać:dry:
 
a mi o 5:30 odeszły wody :) Teraz z połowa warszawy stoimy w korku gigancie w drodze do szpitala. Skurczow jednak nie mam wiec zobaczymy co powiedzą w szpitalu. Trzymajcie z mnie i mojego małego strzelca kciuki!
 
Kasia. I oregano trzymam mocno kciuki i zycze powodzenia...
Ja wczoraj bawilam sie z dzieciakami na urodzinach,przyszlismy do domciu dopiero wieczorem, a bylam tak zmeczona straszie brzuch twardy jak kamien bolacy ale bez skurczy nie spalam do czwartej , a teraz pierworodnego do szkoly szykuje . I chyba na ktg podjade do szpitala bo znow brzuch twardniec zaczyna..
 
Kasia&Filip, Oregano- czekamy na szybkie wieści! Powodzenia!!!

Jak tak dalej pójdzie to na sam koniec zostane ja;P Jeżeli urodzę w tym samym czasie co Filipa to zostało mi jeszcze ponad 3 tygodnie:szok:
 
Ostatnia edycja:
kasia&filip i oregano - trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

sprawiacie, ze to wszystko jest coraz bardziej realne:-D:-D:-D

ja zamykam sie ostatnio w swiecie ksiazki i nawet nie wiem jak dni leca;-) olewam wszystkie 'sygnaly' bo nie chce sie nakrecac:zawstydzona/y: jedyne co/kto mi przypomina o dniu terminu to ... obcy ludzie pod szkola dzieci :-D;-)

wczoraj jedna kobita do mnie palnela tekstem - oj uparte to twoje dziecko:baffled:
ahhh gdyby wzrok mogl zabijac..
jak tak mozna powiedziec do kobiety i to przed terminem??
dziecko wyjdzie jak bedzie gotowe i upartosc nie ma tutaj nic do rzeczy:no:

popatrzylam na nia - obwieszona 3 dzieci malych - i z usmiechem mowie - ze mi jest dobrze, mam 6h dla siebie, czytam ksiazki, spie kiedy chce, opitalam sie i jem to na co mam ochote ;-)

szybko zmienila temat :-p

co do tabletow to ja wlasnie dlatego odwodze meza od kupienia.. strasznie niewygodnie sie pisze :sorry2:
a internet mam w telefonie wiec kozystam tez z niego (choc bateria wtedy szybko pada:wściekła/y:)

pozdrawiam i zycze udanego piatku:-D
 
reklama
Tiluchna mi ledwo zaczelo brzuch widac niedawno , termin mam na 31 grudnia a sprzataczka nasza wczoraj domnie ,,jeszcze lazisz z tym brzuchem ,, jak zaczelam sie smiac to nie moglam sie opanowac i mowie doniej ze urodze jak bedzie czas i to nie powinno obchodzic ludzi kiedy
 
Do góry