reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Awunia, 38,6 to możesz już spokojnie rodzić :-)
Ananaska, współczuję swędzenia. Mnie zazwyczaj "rypie" wszystko jak gdzieś jestem poza domem. Wczoraj w samochodzie myślałam że szlag mnie trafi.
Laurka, na całego się przygotowujesz :-)
Baśka, też bym lody zjadła :-)
Kurcze ja chyba nie miałam jeszcze skurczy. Napina mi się macica ale bolesne to nie jest. Nie wiem jak rozpoznam że zaczyna się poród jeśli wody najpierw nie odejdą. Powinna się zapalać jakaś lampka czy coś z napisem RODZISZ :-D
 
reklama
MALUTKA hheehe lampka by sie przydała owszem ale mysle ze i bez niej damy rade jak nie wody odejda to skurcze nas wypedza do szpitala cos na pewno
 
ananaska, mi położna mówiła że herbata z liści malin nie przyśpieszają porodu (w interecie to zostało przekręcone) tylko poprawiają ukrwienie krocza i może skrócić poród. Ja nie piję, ale za to masuję kroczę (mąż mi masuje :cool2:) i to akurat działa, sami ginekolodzy tak mówią.

Oj jak ja bym chciała znać dokładną datę, lampa by się przydała!
 
MamUśKaaa88 jak na razie dalej cisza:dry: kurka, może się młody rozmyślił? Bo ładnie się rusza i dokazuje...

Koralikowa no staram się:tak:

Laurka14 bolą, ale bardzo znośnie, zaczęły się od bardzo lekkich bóli nieregularnie i z czasem robiły się trochę mocniejsze, ale teraz ustały:-( za to czuję w plecach dyskomfort i lekki ból nad spojeniem zaraz, nic nie jadłam bo nie mogłam, ale apetyt wraca:tak:

ananaska ja się napiłam zwykłej herbatki z sokiem malinowym i cytrynką (z racji, że jeszcze mam katar i kaszlę trochę) i jak ręką odjął, ale to raczej nie jej zasługa:-D

malutka80 też jestem za lampką:-D ale ja już chyba będę wiedzieć po dzisiejszej nocy, jak to się zaczyna, bo jak będzie boleśniej i częściej to nie idzie tego z niczym pomylić:tak:
 
JOL no w poniedziałek :-D:-D:-D i tej wersji się trzymaj! Może córa ma jakieś swoje tajne źródła, udanej i szybkiej przeprowadzki.

ANANASKA super, że udało Ci się zakupić fajne ciuszki, a co do tego drapania i swędzenia to :szok: - wiesz że to niedobrze:-(, kiedy idziesz do lekarza?

MAMUŚKA pozdrów od nas AG i buziaczki dla nich i żeby szybko wyszli ze szpitala.
 
awunia zapewne cisza przed burzą:)
ananaska ja od 37 tc piję olej z wiesiołka-oeparol 2x2
i to tyle. Masować się nie mam zamiaru, a herbatka z liści na ty etapie już mi nic nie da:) zobaczymy co będzie. Wszystko się przeżyje:-D
 
Witam!
Widzę że macie tu jakieś sprawdzone sposoby na łatwiejszy poród :)
Ja właśnie słyszałam, że herbata z liści malin przyspiesza tak jak prolaktyna w spermie i mycie okien hahaha w co kto wierzy ale coś w tym jest.
Z tym masowaniem to nam na sr mówili tylko nie pamiętam czym to mam masować - zwykłą oliwką dla dzieci?
mb - a ten olej z wiesiołka i to drugie oeparol - to na co to????
 
Cosiek a jak będe w poniedziałek w szpitalu to mogę do Ciebie napisać czy jestem już po?Bo wcześniej zapomniałam zapytać?:sorry2:
A co do herbatki z malin ja w pierwszej ciązy piłam cały czas a zaden poród przedwcześny mi nie zagrazał i życie seksualne tez normalnie prowadziliśmy,sprzatałam,codziennie myłam okna po 38tyg latałam po schodach i jakoś Kamil ur się w 41tyg:sorry2: Chyba nie ma reguły.
 
awunia, mam bardzo podobne objawy. Właśnie wzięłam nospe, zobaczymy czy coś podziała. Ale ja chce chociaż do weekendu wytrwać, bo mąż od poniedziałku ma urlop i będzie mnie "pilnował" :-)
ewa, oeparol to właśnie olej z wiesiołka
 
reklama
Do góry