reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

smutna - właśnie doczytałam że w ciąży przytyłaś 48kg !!!!!! To żart prawda. Nie wierzę Ci. Wstaw kochana zdjęcia sprzed ciąży i jak miałaś te +48kg albo daj se siana i nas tu nie wkręcaj. Ot taka mała prośba do Ciebie, bo jak sie czyta takie rzeczy to trudno uwierzyć.
 
reklama
hej dziewuszki, aleście popisały!:-)

ja tylko tak na szybko. dostałam insulinę, zastrzyki na razie 3xdziennie. pierwszy zrobiłam w przychodni, pod kontrolą pielęgniarki. przerażona byłam tak, że mało nie zlałam się majtki, ale jakimś cudem się udało. trzymajcie proszę kciuki, żeby jakoś to poszło, bo mimo wszystko boję się nadal.

ja ze swojej strony trzymam kciuki za wszystkie, które potrzebują:-) nie odnoszę się do postów, bo jestem totalnie padnięta, stres dzisiejszy wypluł mnie totalnie:/
 
Koralikowa o ja slepa i nie widzialam przy suwaczkach linka :szok: A te wyroby szydelkowe sa miekkie czy sztywne? Jak o nie dbac jak sie np zakurza ?

Cholewcia chcialam isc spac a tu w brzuchu tance wygibance i czkawka do tego :baffled:
 
uch, przeczytałam Was :-)
Awunia właśnie, tak sobie to tłumaczmy ;) oj potem się będziemy motywować i będziemy pięknie chudły :p
Magda ja mam z wodą dziwnie tj, raz mi z liczników odczytują, a raz prognozy przychodzą, do tego, co jakiś czas wyrównania. Gaz mam prognozy, ale to grosze jakieś wychodzą i ewentualnie jakieś tam wyrównie
vici ooo kopytka! Ja ost chciałam zrobić i zamrozić trochę, ale na moim chceniu się skończyło :p Nie lubię strasznie zagniatać ciast...
tigi przyzwyczaisz się Kochana... choć wsępółczuję Ci, bo wiem, że tez miałabym problem, żeby się sama kłuć...
Ja po wizycie, opisałam na wizytowym. Jakaś padnieta jestem, więc licze, że dobrze mi się dziś będzie spało :)
 
vici tak usztywnione są...ja chowam w pudełko i nic sie im nie dzieje...a jak bys chciala to wyprac w proszku recznie i krochmalic samemu znowu by trzeba bylo raczej....moje nie zakurzyly sie ani nie zabrudzily od 3 lat..zatem nie testowalam tego jak je prac...

mamuska lece poczytac...
 
Witam,
Zapraszam na mój szybki konkursik może ktoś się zjawi:)

https://www.facebook.com/photo.php?...41838.551168904895420&type=1&relevant_count=1

Zobacz załącznik 594898

oraz na mój fanpage
www.facebook.com/JoannaPiaseckaFotografia

Witam poszukuje kika chętnych przyszłych lub obecnych mam do darmowej sesji zdjęciowej (do portfolio) = sesja ciążowa lub noworodkowa. Jeśli któraś byłaby zainteresowana lub ktoś ze znajomych to proszę o kontakt najlepiej na facebook w wiadomość prv bo tam na bieżąco zaglądam:)
 
Ostatnia edycja:
tigi przyzwyczaisz sie i nie bedzie zle,kazdy poczatek jest trudny.Ty juz na insulinie a moja mama ma opory juz przy glukometrze :szok:.No ale rozumiem,ze to jest cukrzyca ciazowa i po rozwiazaniu powinno wszystko wrocic do normy?
Koralikowa te twoje rzeczy sa super na prezent dlatego pytam co i jak :tak: a do tego cudne i pieknie sie by prezentowaly na choince czy ozdabiajac mieszkanko :-)
 
reklama
vici, no mam nadzieję, że ciążowa!:-) ja też miałam opory przy glukometrze. nadal jak się wkłuwam, to nie myślę, że się wkłuwam, tylko, że muszę sprawdzić czy naszemu Maluchowi nie jest za słodko i skupiam się na niej, a nie na sobie. zwariowałabym, jakbym nie była w ciąży. dla siebie to bym się chyba tak nie poświęcała:/
 
Do góry