reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

szkoda, że gdzieś bliżej mnie nie ma takich warsztatów, z chęcią bym poszła. :tak: Co do laktatorów, to kilka już oglądałam, i zastanawiam się nad firmą Avent, słyszałam kilka opinii i były dobre :tak: A tam poza tym to od 19.09 w REALU są ubranka i akcesoria dla dzieciaczków większych i mniejszych, i są własnie też tej firmy Avent i zastanawiam sie nad kupnem którejś z butelek albo smoczka.
A jutro wizyta :-D zobaczę swoja małą Kruszynkę, która mnie tak kopie po brzuszku :-p wstawię zdjęcie jutro jeśli jakieś dostanę :-) A co do liczenia ruchów, ja nie liczę bo czuję je codziennie po kilkanaście razy, coraz mocniej i bardziej sie ten maluch rozpycha :tak: ale Mała uspokaja się jak gładzę brzuszek albo mówię, że "tatuś Cię kocha" :-D choć największym uspokajaczem jest dłoń Narzeczonego. no i jutro odbieram moje wyniki z glukozy, bo ostatnio mialam aż 100 w moczu i ginekolog się przeraziła troszkę. a co do samego badania, nie wspominam przyjemnie... ale śmiesznie :) pielegniarka przynosi mi kubeczek taki plastikowy caaaały po sam czubek z ta glukozą, ja szybko duszkiem wszytsko wypiłam, a ona do mnie mówi, "to można sobie na spokojnie w poczekalni wypić" a ja jej mówię, że ja już wypiłam wszytsko i zaczęła się śmiać, że tak szybko się rozprawiłam z tym, bo wiele kobiet ma odruchy wymiotne. No nie powiem bo ja też miałam, i robiło mi sie słabo chwilami, ale przeżyłam, za to Mała potem fikała w brzuszku jak szalona po takiej dawce cukru :)
życzę wam miłej końcówki wieczoru :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Szyszunia - ja mam laktator Medeli elektryczny - po siostrze, a moja bratowa która teraz urodziła wpadła po niego bo sie okazuje że musi troche odciagać bo mała jeszcze słabo ssie, bo jak bedzie miała za twarde piersi to mała nei bedzie chciała ciągnąć i takie tam. Wiec myśle że choćby ręczny warto mieć, chybaże wolisz kupować potem na szybko byle jaki byle szybko.

AniaBydgoszcz - ja nei zapisuje, staram sie raczej wiedzieć i pamietać czy było ich min 10, póki mnie to nie niepokoi że może jest ich mniej to nie zapisuje. Mi gin mówiła że jeśli nie bede czuła, to żebym coś słodkiego zjadła.. i w sumei racja, po słodkim przewaznie sie wiecej rusza :)

Mamuśka - ja też pierworódka i póki co też mam takie założenie :D

mamaktosia - spokojnego porodu i ślicznego maleństwa :D

oooo a o czym te warsztaty bedą?

a ja siedzę u teściów i lepie w glinie i komputer tez już mam cały ulepiony :D
 
Witam wieczorowo,

Mamaktosia- sto lat i wszystkiego naj, opis chorego faceta super, mam właśnie teraz taki egzemplarz w domu…więc wszystko na mojej głowie przez najbliższe dni

Magda88- Twoja siostra jest młoda ale da radę, myślę, że będzie mogła liczyć na pomoc rodziny. Na pewno teraz bardzo będzie potrzebowała wsparcia, tym bardziej, że jej facet jest jaki jest. A zobaczysz jak to fajnie gdy w rodzinie są dzieci w podobnym wieku:tak:

MamUśKaa88- odpoczynek mam zaplanowany… jak to mówię, byle do 2030:-D, też czasami zdarzy mi się obejrzeć nasze wesele, fajnie powspominać i pooglądać siebie jak nie miało się jeszcze zmarszczek;-)

Baśka 28- dobrze, że synek zdrowieje

Tiluchna- nie mów mi tu o listopadzie, ja przygotowuję się psychicznie na grudzień…ale jak nie wyjdzie do 06.12 to będę już później zła:tak:

Gosia83pe- witaj

Awunia1234- pożycz trochę tej energii, ciągle chce mi się spać a domek już mnie woła o porządki



Było jeszcze o ubieraniu dzieci- ja będę ubierać w zależności od pogody, raz więcej warstw raz mniej. Dziecko będzie leżeć, ja chodzić, więc będzie mi cieplej. A wychodzić zamierzam do -5 st

Co do laktatora miałam elektryczny, użyłam go 2 razy, później przeszłam na ręczny i ten bardziej mi odpowiadał.


Liczenie ruchów- w pierwszej ciąży nie liczyłam i teraz też nie liczę, dziecko się rusza więc jest ok, a gdy ma leniwszy dzień to coś słodkiego i kopie jak szalona:-)


Dziecko me ma katar, wychodzą jej piątki więc noce mam jakie mam…ugotowałam wczoraj 2 garnki bigosu- tak mnie naszło i smaka miałam. Część została skonsumowana a część zamrożona. Ogólnie jestem zmęczona i spać mi się chce, więc miłej nocy życzę i jak to mówi ma córka… idę nyny:tak:
 
K.M-B super, że Ci się udało z tym przedszkolem:tak:

mb89 oooo pieczarki by się przydały marynowane, u nas ciągle potrzebne:tak: przynajmniej odpoczęłaś od rodzinki troszkę;-)

cayoka udanej wizyty :tak: i gratki przetrzymanej glukozy, ważne, że już po;-)

aquarinka wysyłam fluidy energetyczne ******** ;-);-) oj uleciała mi teraz energia, jak przyłożę głowę do poduchy, to mnie nikt nie ruszy;-) będę mocno spać:-)

Dobrej nocy wszystkim:tak:
 
Witam się czwartkowo!;-)nie miałam siły ani czasu Was wczoraj nadrobić..
Mamaktosia spóźnione sto lat, dużo miłości i bezproblemowego rozpakowania się!:rofl2:
mamuśka moje okna w dużym pokoju też błagają o mycie ale teraz mam wymówkę bo może zacząć padać;-)
Wczoraj dalszy dzień świętowania, dużo znajomych i rodzinka była, wszystko byłoby super gdyby nie wiadomość, że obecnej na domówce kuzynki, którą traktuję jak rodzoną siostrę zmarł dziadek.. Tak więc jutro lub w sobotę szykuje mi się pogrzeb:-(. Zaraz zbieram się na wizytę do gina, zobaczymy co powie na coraz większą anemię.. Spokojnego dnia dziewczyny Wam życzę.
 
mamaktosia wszystkiego naj naj ,dzien po ale wieczorem juz sil nie mialam zagladnoc cos mi brzuchol dokuczal...
K.M-B fajnie z tym przedszkolem najwazniejsze abyscie byli zdowoleni.
Co do okien to ja ostatnio w salonie,lazience i wc pomylam reszta czeka az mi sie zachce ;-) Dzis w koncu u nas zapowiada sie pogodnie i mam nadzieje,ze tak juz zostanie.No i mam lenia a co na obiad machnac to pojecia nie mam :sorry:
 
mamaktosia- wszystkiego co najlepsze ;-* spóźnione, ale szczere ;-)

Cieżki dzien wczoraj, cisnienie niskie ledwo żyłam- dziś zdecydowanie lepiej . Wczoraj zaopatrzyłam się w wanienke i szczoteczke do włosów dla małego . W piątek wyruszamy po wózek, ale to i tak daleko jeszcze do wszystkiego jak ja tu widze to dziewczyny sa zaopatrzone we wszystko :-)
Ubieram się i uciekam na zakupy na targ : )

Pozdrawiam i miłego czwartku życze ;-)
 
reklama
Witam kobietki :) Ja nie mam dzisiaj czasu trochę was poczytałam zapisałam się na warsztaty w Poznaniu idę jeszcze poczytać pozostałe wątki i uciekam.
Miłego dnia!!
 
Do góry