reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Dziewczyny a moze zalozymy watek w ktorym kazda napisze cos o sobie? Tak zebysmy sie lepiej poznaly? Co Wy na to?

mam inny pomysl. Jako stara wyjadaczka forum cenie sobie prywatnosc, pewnie wiele z was rowniez. Zalozylam grupe zamknieta do ktorej dostep otrzymaja tylko grudniowki:tak: Tam mozemy pisac o prywatnych sprawach ii wstawiac zdjecia (zwlaszcza pozniej naszych dzieciaczkow, po co dostarczac materialow roznym zboczkom:dry:)
Wysylam zaproszenia, piszcie na priv jesli jeszcze nie dotarly:tak:
 
reklama
Witam nową grudniówke:)))

Koriander dobry pomysł...tez o tym myslałam bo tuma dostep kazdy i nawet z zewnatrz...kazdy moze czytac a nie wszystko chcemy by wychodziło...a napewno są osoby ktore czytaja nasz wątek z ciekawości....


To dajcie mi troche słonka...:happy2::happy2::happy2:
 
Cześć dziewczynki. Czy mogę dołączyć do wątku?
Wedlug OM mam termin na 1stycznia ale wydaje mi sie ze urodze jeszcze w tym roku o ile fasolka sie utrzyma.
 
Świetny pomysł. Ja jeszcze nic nie otrzymałam :)
Jusia84 witaj wśród nas:)

Mam pytanie: Jak u was z wagą, podnosi sie cos??? Bo u mnie nie jestem na minusie nawet od ostatniego ważenia u lekarza i nie wiem czy to dobrze, czy źle.
 
Ostatnia edycja:
Czy ogłosiłyście już światu wielką nowinę? Jak długo czekałyście?
Ja jestem dopiero w 5 tygodniu i chciałabym wykrzyczeć to całemu światu. Postanowiliśmy że poczekamy do pierwszego USG.
Mieszkam w UK. Tu ciąża dopiero zaczyna się po 12 tygodniu. Do tej chwili jedyne co masz to dwie kreski na teście.
 
U mnie już wiekszosc osób wie. Rodzice dowiedzieli się w świeta. Znajomi też wiedzą, mam malutki brzuszek już więc przygladaja się.
Właśnie już któraś z dziewczyn pisała o tym, że tak jest w UK. I w sumie tego nie rozumiem. Ja bym nie mogła wytrzymać. Ale co kraj to inaczej. Zobaczysz szybko zleci, ja pamiętam jak robiłam test i wyszło a to juz dawno było;)
 
Aniaa23 wlasnie te nocne pobudki trzeba przetrwac :). Nasz najmlodszy to budzi sie w nocy na jedzenie. Najstarszy tylko wedruje do nas do lozka, ale potrafi i cala noc przespac u siebie. A sredni przestal budzic sie na nocne jedzenie jak skonczyl 6 miesiecy, on z calej trojki najpiekniej przesypia, bo jak usnie nam kolo 20-21 toi budzi sie o 8, zdarza sie, ze chce mu sie pic, ale zostawiamy mu butle miedzy poduszkami i jak sie budzi to sam sobie bierze, potem odklada i idzie spac dalej :).
A co do zajec plastycznych dla dzieci to fajna sprawa, nasz najstarszy jeszcze na zadne nie chodzi, ale od zawsze ciagnelo go do malowania, chcial tylko kartki i kredki i siedzial i tworzyl, wiec na urodzinki dostal sztaluge i do tej pory jest tak, ze pierwsze co robi jak wstaje to biegnie do niej i maluje :). My myslimy o zajeciach muzycznych... maz jest muzykiem, ale nie zawodowo, ale chcialby aby dzieci zachecic do tego :).
Aneeczka, KateFlo, Jusia84 witajcie :-)
Jusia84 u nas wiedza tylko tesciowie, a reszta dowie sie jak dojdziemy do 12tc :)
Polcia ja Ci sle troche slonka, u nas piknie swieci :).
Nonek u mnie waga tez na minusie.. mdlosci i ruch robia swoje, ale ja w kazdej ciazy tak mialam na poczatku, ze mi w dol lecialo...
 
jusia84 witaj, gratuluję!, wiem że w UK mają takie podejście, jednym to odpowiada a innym nie, mi osobiście też by nie odpowiadało bo dla mnie ciąża się zaczyna zaraz po poczęciu i to jest autentyczne życie z bijącym serduszkiem włącznie, natomiast ich podejście jest całkiem inne. Podejrzewam że u nich to wyrasta z ideologicznego podejścia w którym dziecko uważa się za dziecko dopiero jak się urodzi, natomiast w okresie prenatalnym jest tylko "czymś" przypominającym człowieka (oczywiście to tylko generalna opinia, z pewnością są wyjątki i grupy o innych poglądach ale raczej dominują tego typu) więc po pierwsze nie troszczą się o zdrowie dziecka w I trymestrze bo szkoda im na to czasu i kasy, nawet po kilku poronieniach ciężko o jakąś dodatkową opiekę (oczywiście zależy na jakiego lekarza się trafi) a po drugie aborcja na życzenie do 24 tc (jak się nie mylę)... tak więc to jest Wielka Brytania i ich system opieki zdrowotnej
Ja też jeszcze nie pochwaliłam się nikomu ale pewnie w majówkę się wygadam :-)

Anneeczka witam i Ciebie i gratuluję, widzę że jesteśmy na tym samym etapie :-)
KateFolo również gratulacje, rozgość się :-)
 
reklama
koriander wspolczuje wiszenia nad toaleta :/
ja mialam kilka dni spokojnych, myslalam ze juz przeszlo, nawet troche sie denerwowalam a tu niespodzianka!! ze zdwojona sila wraca i normalnie dopiero zaczynam przygode z WC!!! ale chyba to dobry znak :tak: wszystko dla wampirka
 
Do góry