reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Witam! wczoraj miałam pierwszą wizytę ale o tym w innym wątku. Wróciłam z pracy trochę nadrobię i już marzę o tym by sobie chwilę łpospać - mój M nie jest z tego powodu zadowolony(niezadowolony-to bardzo delikatnie powiedziane)
tak ogólnie witajcie wszystkie nowe grudniówki!
ja mam mieszane czucia jeśli chodzi o grudniowy termin z jednej strony jak moje dziecko pójdzie do 1 klasy będzie miało dopiero 5,5 roku! a gdyby było ze stycznia to miałoby 6.5 roku i w takim wieku ta różnica jest jeszcze zauważalna jeszcze się nie zatrze ten rok różnicy ale z drugiej strony po rocznym macierzyńskim i wykorzystanym urlopie nie będę musiała za długo szukać opiekunki bo w wieku 2,5 roku będzie mogło iść do państwowego przedszkola czyli opiekunka na rok a jak ze stycznia to na 2 lata...
ja już od pierwszego dnia jak się dowiedziałam powiedziałam wszystkim o ciąży i każdemu mówię
waga hmmm u mnie już dużo na + nigdy takiego apetytu nie miałam
 
reklama
WITAM się nieśmiało :sorry2: Jestem staraczką weteranką. Jeśli wszystko będzie dobrze to 29 grudnia przyjdzie na świat długo wyczekiwana bo aż 3 lata moja druga kruszynka.
Obecnie jestem w 5 tygodniu ciąży. Generalnie czuję się dobrze, mam za sobą ju,ż wizytę u Gina.
Boję się delikatnie bo nie mam żadnych objawów typowo ciążowych :sad: no poza bólem piersi i brakiem @. Czekam na USG 8 maja...ale mam ogromne obawy, że coś może byc nie halo ...
 
DZIEWCZYNY-DZIĘKI... Nie wiem czemu tak strasznie się martwię :sorry2: chyba ze względu na fakt, że tak długo oczekiwałam na ten cud. Ale muszę jakoś przetrwac do 8 maja, bo zwariowac idzie :cool:
 
Hej kochane

Koriaden na minusie-ja to raczej w gore lece.

Ja leze-cos mi slabo,głowa mnie boli,cyce tez.

Ananaska zdrowka dla synka-zapalenie to nie przelewki.

Polcia ja to samo caly czas pije.juz mi przeszlo,ale dalej pijam herbatke z cytrynka.

Baska jak maz?

Witaminko na pewno bedzie dobrze,tylko teraz te latanie,ten stres.

Polcia no ja bym tej sasiadce rano po imprezie,zajechala na kaca odkurzaczem.

Koriarden to niezle z tym nocnikiem-grupa fajny pomysł. Ja w sobote gin to poczekam na potw ciazy.

Annecyko kate witamy...
Nikusia kochana witaj...bylas na gr weteranek?
 
Ostatnia edycja:
reklama
MONEK90- No mam nadzieję, że nie osiwieję do środy ...albo, że mnie w kaftan z wariacji nie zawiną :-D

Koralikowa - kochana a Ty też w ciązy????? :-):-):-):-) BOŻE ALE CUDNIE:-):-)
NIE NIE WCHODZIŁAM na grupę tylko na ogólny powiedziec dizewczyno a co ?
 
Do góry