reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

ananaska wybacz pokrecilo mi sie z imieniem syna Baśki:zawstydzona/y:


Aia, Winki rezygnujemy ze zlobka z prostej przyczyny-finanse. Mala chodzi do zlobka prywatnego (w panstwowym u nas na osiedlu jest 300 dzieci oczekujacych:szok:), a to koszt 600zl+wyzywienie. Ja juz w domu na L4 jestem wiec wole zeby mala byla ze mna bo to duza oszczednosc, moze uda nam sie szybciej kredyt splacic. Najpierw ryczalam, bo musialam ja do zlobka oddac, a teraz chce mi sie ryczec bo juz tam chodzic nie bedzie:-D i zrozum tu kobiete:-p


Witaminka no u nas nocne pobudki to tez norma. Mala budzi sie i chce koniecznie pic, przypuszczam ze to z przyzwyczajenia. No i czesto zdarza sie ze jak juz sie obudzi to zasnac nie bedzie i wtedy ok 2h bezsenne... No ale co zrobic;)
 
reklama
Anneeczka witaj:)

Dziewczyny czy u was też tak brzydko szaro i ponuro miałam isc na zakupki z mała i nawet sie nie ruszam....pospałabym ale cóz....
ide zaraz robić krokiety z pieczarkami i serkiem:-p
 
hej kochane, mam wyniki badann, TSH wyszlo bardzo niskie :wściekła/y: ..

aneczka witaj:tak:
ania to rzeczywiscie rozsadny wybor, sporo pieniazkow zaoszczedzicie:tak:
polcia u nas swieci slonko, ale mialo padac:cool2:



ja dzis sie rano wyjatkowo dobrze czulam, zjadlam zadowolona sniadanko...i jak mnie skrecilo to ledwo dorwalam nocnik corki i poszloooo. :cool: Biedna mala nie wiedziala co sie dzieje:eek: Sorki ze wam glownie o tym pisze, za miesiac sie poprawie:-p
 
reklama
Aneczka KateFlo witajcie:)

Koriander wybor moze i rozsadny ale nie powiem zeby latwy:) Bede szukac dla malej jakis zajec plastycznych albo cos, tak zebym ja miala troche czasu dla siebie i ona jakis kontakt z dziecmi. Wspolczuje tych wymiotow, mnie ciagle mdli ale nic nie leci:-p


Dziewczyny a moze zalozymy watek w ktorym kazda napisze cos o sobie? Tak zebysmy sie lepiej poznaly? Co Wy na to?
 
Do góry