reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Ja też lubię siedzieć z synkiem w domu. Byliśmy w domu 2,5 roku a odkąd poszedł do przedszkola mam trochę prac zleconych, więc trudno to pogodzić.
Od niespełna 2 lat mieszkamy w Bydgoszczy i nie znam tu zbyt wiele osób. Mój mąż wiecznie w rozjazdach. A to szkolenie tu a to tam. Teraz jedzie do Turcji na 3 miesiące i mam stresa czy wszystko będzie OK.

Ale mi smaka na pomidorową zrobiłyscie ojojoj... jutro pomidorowa :-D
Dziś rybkę piekłam z ryżem i brokułami.
 
reklama
Ja dzisiaj musiałam się zadowolić gorącym kubkiem pomidorowym, ale też był dobry, dobrze że mąż przywiozl trzy rozne smaki, firmy pomidorowej.

Jutro 6 tydzień zaczynam i beta z rana
 
Basia28 my imiona dla dziewczynki tez mamy, jest kilka propozycji juz od dawna i trwamy przy nich, moze tym razem bedzie corcia :), a dla chlopca tez mamy kilka propozycji i narazie debatujemy :). Chyba czas zalozyc watek z imionami.... Hmmm ktora zalozy? :)
 
Hej

Ja tak przyszlam sie przywitac.
Wczoraj zrobiłam test i dwie krechy,ost @ byla 19.03.
Gina mam 29.04.

Chyba mozna dolaczyc?
 
winki, na pewno macica się rozciąga, mnie na samym poczatku strasznie bolało podbrzusze i jajniki. Więc na pewno wszystko będzie dobrze zobaczysz;)

Koralikowa witaj:)
 
Winki jak sie czujesz??!!

Kurcze, zeby tak byl jeden schemat na ciaze wiadomo by bylo co sie dzieje. Niektore boli bardzo i to normalne, inne tylko troche.. Mam nadzieje ze juz dobrze?

Koralikowa witaj !
 
Witam się dziewczynki:-)
Ja nawet się wyspałam chociaż poszłam po 23 spać wstałam o 4 i zasnęłam ok.6 i potem synuś mnie obudził o 7.30.

Dziś się wybieramy na lody włoskie,szwagierka ma przyjechać z córką i idziemy tak po 11.00.
winki i jak się czujesz?Mnie też czasem boli tak jak na @ ale samo mija po pewnym czasie.Główka do góry!!
koralikowa witamy:tak:
 
reklama
hej

ja dziś z młodym w domu bo mi kaszle i katar...spać się chce jak cholera...ledwo wyrabiam...

czy Was brzuch non stop kuje itp? czy macie chwile że nic? bo mam schizy od wczoraj nic nie czuję?

winki odezwij się.jak sie czujesz? juz lepiej?

koralikowa witamy
:-)
 
Do góry