reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Witajcie dziewczynki ;)

Ja już po badaniu krwi. Trafiłam na okropną panią tak mnie pokuła. Aż ręka do tej pory boli. Wydusiła ze mnie 5 ampułek :)
Mam nadzieje, że wyniki będą dobre:)
 
reklama
Cześć ciężarówki :),

Jestem skrajnie niewyspana...Poszłam spać po 2, pobalowaliśmy z mężem;-), o 6 obudziło mnie uśmiechem i podskokami w łóżeczku moje słodkie dziecię:-) Ten uśmiech rekompensuje ból wstawania po 4 godzinach snu, tym niemniej nie jestem w szczycie formy;-)

Ananaska wielkie gratulacje:-D

madaa mój gin mówił mi, jeszcze w pierwszej ciąży, że takie plamienia brązowe, niewielkie się zdarzają, podobnie jak takie różowawe, czy smużki krwi w śluzie. To normalne. Jeżeli nie są obfite, mijają, nie towarzyszy im ból i nie są świeżo krwiste, nie powinny niepokoić. Wszystko tam "pracuje" rozciąga się, przemieszcza, zmienia...Ja też miewam plamionka, już dwa razy miałam po kilka kapek, w pierwszej ciąży też miałam. Głównie po badaniu, po stosunku, wysiłku, ale nie tylko, czasami tak ot. Tak bywa. Myślę, że nie ma sensu panikować, stresować siebie i Bąbla, bo naprawdę On to odczuwa, choć taki maleńki.
Ja nawet w związku z tymi plamkami nie dostałam ani nakazu leżenia, ani leków, ani zakazu stosunków i nic złego się nie działo:tak:

Baśka i bardzo dobra decyzja:tak: Olać babsko wredne:wściekła/y:

Miłego dnia!
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny....Czy mogę dołączyć do watku w sobote ujrzałam 2 piękne kreseczki:))

Mam już córeczke która ma 10 mies...Gratuluje wszystkim przyszłym grudniowym mamom:happy2:

Dziś moja pierwsza wizyta i mam stresa...pozdrawiam:-D
 
Ja już po wizycie u lekarza dostałam zwolnienie do wtorku i nawet odwiedziłam sklep obuwniczy kupiłam sobie czarne balerinki i synkowi trampki.

Teraz robię gulasz wołowy a potem chyba wybierzemy się na plac zbaw jeśli mój mały się zdecyduje bo teraz wkręcił się w oglądanie bajeczek.

polcia witamy:tak:
 
reklama
Polcia witaj!!!

ale mi narobiłas smaka na zupe pomidorowa, jadłam co pradwa dobra buraczana szpitalna dzisiaj (w koncu byla jakas zupa bez marchwi - bo tu marchew jest we wszystkich potrawach, zupach, sosasach, miesach) ale teraz zjadlabym pomidorowej.

BASIA i co u lekarza???
 
Do góry