reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Ananaska nie martw się mnie czasem kłuje czasem nie za to pobolewa jak na @:confused2:
No i też mam schizy bo zaczęłam pić kawę i mnie nie odrzuciło a tak zawsze mnie odpycha ale dziś tak mnie bardzo głowa bolała ze sobie zrobiłam słabiutką i wypiłam bez problemu.
 
reklama
Cześć kobitki :),

Jej, jak mnie mdli...Jeść mi się chce, ale na samą myśl mam odruch zwrotny:confused2: Ooooojjj.

winka jak się czujesz? Jestem pewna, że to nic złego. Brzuch czasem boli we wczesnej ciąży, wbrew temu co można przeczytać w poradnikach. Podobnie z drobnymi plamieniami. Swoją drogą powinni zabronić ich lektury ciężarnym:wściekła/y: Potrafią ponakręcać jak mało co...
No-spa powinna pomóc.

Koralikowa witaj:-D Mamy wizytę tego samego dnia, oby tak samo udane były:tak:

ananaska mi lekarz zalecił na bóle głowy kawę. Oczywiście nie jakąś siekierę, ale taką zwykłą. I...Od kiedy ją piję skończył się problem. Zresztą On generalnie z tych, co nie demonizują kawy. Jako uzależnioną bardzo mnie to cieszy. Ufam mu w 100%, więc wzięłam radośnie na luz i dwie kawki dziennie spijam:-)

Miłego dnia :*
 
Cześć dziewczyny:) ja też mam problem z bólem głowy, ale większy z zawrotami... może to po duphastonie.
A za to ból brzucha (mam nadzieję), że odszedł w zapomnienie razem z 6 tygodniem ciąży. Teraz jest już ok. Zarówno piersi już tak nie bolą, sikam też rzadziej no i brzuszek nie boli. :-);-)
 
witam po wakacyjnej przerwie :) jeszcze jestesmy na lotnisku ale wieczorem będziemy już w domu. cały wyjazd schizowalam czy będzie wszystko ok. opłacać sie czy nie. pić kawę czy jednak herbatę. jutro uspokoje sie czy wyjazd nam nie zaszkodził bo będziemy podglądać fasolke na usg. ale pierwszy pawik był wczoraj po pysznej kolacji. jednak poranne mdłości to sciema. ja mam późno wieczorne :(
 
Witajcie

Też się zapiszę. Dzisiaj 4t6d ciąży :) Ale będę się cieszyć jak zobaczę dzisiejsze wyniki bety, wczoraj miałam 84,9 więc mam nadzieję że urosła o te 100%, jak nie to będę się martwić... to moja druga ciąża, z pierwszej mam Anielkę.
Dzisiaj też pierwsza wizyta. Mam nadzieję że na takim etapie można coś zobaczyć, chociaż pęcherzyk.

Pozdrawiam wszystkie grudniówki, jak u mnie wszystko będzie dobrze to się załapię na święta albo koniec roku dopiero.
 
Hej...

Wczoraj po wizycie byłam tak padnieta ze jak uśpiłam małą to juz nie miałam sił na nic....:no:
A dziś jak poszłam z małą na spacer tak wróciłam poł godz temu bo moja mała pod domem zasneła i siedziałam czekałam az sie obudzi i tak nudziłam sie ponad godzine:-p

Winki ja w pierwszej ciąży miałam czesto bole brzucha jak na @ itp bałam sie bardzo ale to była rozciągająca sie macica...
Ponoc w drugiej już jest inaczej i jak narazie to widze taką róznice ze nic mnie nie boli nie mam zadnych dolegliwości prócz czasem tego ze chodze ospała....

Aia no tak mała róznic pomiedzy dzieciaczkami fajnie zawsze można wymienic sie radami jak dwac sobie z 2 maluchów :D


Koralikowa witaj:)

Bol głowy ojjj miewam czesto:-(


Edyta witaj:))

Co dziś gotujecie na obiad...ja mam mega lenia i nie mam pojecia: Oo:
 
Mój synuś zasnął.On ostatnio coś polubił taka porę do drzemki:eek:

oregano to tak tylko z nazwy "poranne mdłości" ja np czasem nie mam rano tylko wieczorem.W pierwszej ciąży miała do 6/7tyg poranne a od 7mca już tylko wieczorem.
A kawkę może wypić taka słabiutką jeśli Cię nie odrzuca ja dziś pierwszy raz rano wypiłam bez wymiotów ze smakiem i przeszedł mi ból głowy.
Edyta witam;-)
Polcia ja zrobiłam na obiad zupę jarzynowo-pieczarkową tak mnie naszło na nią:sorry:
Też mam lenia i bym pospała ale czekam na dziewczynę brata męża bo ma wpaść na herbatkę.
 
reklama
Baśka to masz fajnie moja nie chce zasnac ma jeszcz 15 min nie zasnie to pech do wieczora nie ma drzemki...ooo


Ja zdecydowałam zrobic gulasz z kurczaka zupe miałam wczoraj :D
 
Do góry