reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Koralikowa witaj :-)
Winki80 u mnie w kazdej ciazy bole byly, bywaly i momenty, ze byly silniejsze, ale zawsze slyszalam, ze to normalne i tak ma byc. Teraz tez pobolewa. Wszystko teraz sie rozciaga i stad moze tak byc. Bac sie trzeba jak sa regularne i bardzo silne i trwaja dlugo. Mam nadzieje, ze u Ciebie wszystko dobrze. Kciuki zacisniete sa!
Ananaska ja tez mam tak, ze czasem kluje, a czasem nie, podbrzusze pobolewa, czasem pachwiny. U mnie bole glowy to standard zwlaszcza rano i wieczorem, ale w ciagu dnia tez, ale ja z tych co kawy nie pija w ciazy :). U mnie pomagaja oklady i chlodne prysznice i jeszcze pije duzo wody niegazowanej, to tez pomaga.
Aia lacze sie w bolu z mdlosciami :tak:.
Edyta89 witaj :-)
Oregano u mnie mdlosci sa i poranne i poludniowe i popoludnioew i wieczorne, do wyboru do koloru :)
Polcia u mnie trzy Skarby z mala roznica wieku i czekamy teraz na czwarte bejbusiatko :-)

A u mnie wczoraj byla ochota na kebab i sami z mezem poznym wieczorem robilismy. A potem byl paw :).
Maz moj poprosil o sernik mojej roboty, wiec dzisiaj mam w planach robic :).
 
reklama
ja też mam lenia i będzie szybki obiadek:) Spaghetti z filecikiem z kurczaka zamiast mielonego,:-) sosem bolońskim i startym na górze serkiem:) pychotka
 
Aniolek Kochana przytulam do serducha z calych sil... zadne slowa teraz nie pomoga... i bolu nie ukoja... wiem jak to jest, bo pierwsza ciaze stracilismy w 9tc... zadne slowa nie beda teraz odpowiednie... jestesmy z Toba... trzymaj sie... lzy polecialy...
 
AniolekBB tak mi przykro :(( też jeszcze nie dawno rozpaczałam z powodu straty, nic nie pociesza, ból sam musi przejść, z czasem...

U mnie narazie żadnych dolegliwości, ale jednak beta przyrosła o 177% więc jestem dobrej myśli :)) Za 2 tyg wizyta serduszkowa.
 
AniolekBB trzymaj sie, tak mi przykro;(

Ja dzisiaj jakoś jestem niedorobiona, nic mi się nie chcę, ani jeść ani sprzatac nic tylko bym się leniła. Jutro ide po wyniki badań mam nadzieje, że wszystko będzie ok.
Czekam na męża ma za chwilkę wrócić z pracy, obiadek i może uda mi się go wyciągnać na spacerek.
Jutro pilnuje córeczkę mojej siostry wiec będzie wesoło:)
 
Witaminka no wyczytałam przed chwilom na zakupowym kobito ja cie podziwiam....naprawde :happy:
Jak będe mieć chwile słabości po 2 porodzie bede myślec o tobie:happy:

Aniołek przykro mi wiem że zadne słowa tu nie pomogą...az sie rozbeczałam :-( Daj znać co sie stało...
Jestem z tobą duchem....
 
Nasz Aniołku BB jeszcze raz bardzo wsółczuje kochana :-(

Edyta piękna beta super :))))) tak trzymać!!!

Nonek trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę &&&

Ja się dowiem na wieczornym obchodzie, albo jutro rano jak dzisiejsza beta
 
reklama
Aniolku, bardzo mi przykro, tylko osoba, ktora przez to przeszla wie co teraz czujesz. Mam nadzieje, ze masz duzo wsparcia. Z czasem bedzie latwiej, naprawde, trzeba wierzyc, ze bedzie dobrze. A to dziecko bedzie zawsze w Twoim sercu, jestes jego Mama! Sciskam..
 
Do góry