reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
heja

oj ja wróciłam to pustooo
u mnie pizga,nie ma szans spaceru
ja druga kawe zapodaje ;-)

a wam sie jeszcze nie chwaliłam
 

Załączniki

  • 1395052351752.jpg
    1395052351752.jpg
    30 KB · Wyświetleń: 55
  • 1395052369298.jpg
    1395052369298.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 43
  • 1395052387256.jpg
    1395052387256.jpg
    31,6 KB · Wyświetleń: 70
Witam wieczornie :-) U nas pogoda dopisuje i spacerowalismy z chlpakami,jutro jeszcze szkola a sroda wolna potem zas czwartek i piatek do szkoly.Ciekawe czy wiosna zostanie juz czy jeszcze sie pokielbasi wszystko:confused:
 
Koralikowa bardzo ladne:) podoba mi się:) można sobie coś u Ciebie zamowic?:p

U mnie pada i pada.. choć wcześniej piękna pogoda była i duuzo spacerow.:) z Małą latamy po lekarzach. Byłyśmy u chirurga dzieciecego bo od urodzenia ma coś z jedną stopka. Odeslal nas do ortopedy. Bo głupia doktorka zamiast od razu nam dac skierowanie do poradni ortopedycnej to nas do chirurga dała.. a przecież on nie od tego.. zła jestem bo tylko 3 tygodnie w plecy z czekaniem.. a im szybciej tym dla dziecka lepiej.. i ponoc u ortopedow kolejki że na maj dopiero.. a my tyle czekać nie mozemy.. no nie wiem co zrobie..
26 czeka nas druga dawka szczepienia.
A co u Was i dzieciaczkow?
 
hej

tiluchna ślicznie wygladacie

vici daj troche pogody

u mnie pizga,leje,pada,masakra,to jesien jakas

a my nocka niespokojna,ale juz ok
maly ma odparzone jajeczka,dupke-zmieniłam pampki na inne i jest gorzej-ech

cayoka jasne ze mozna zamówic,ja porobiłam dziewczynom naszym.dawaj na pw.
a co jest z nózką?
ta w pl do lekarza to masakra sie dostac

posypalam dupke pudrem malemu-bo wietrzyc to tak minute moge,bo zaraz mnie osiusia,heh
 
Witam wtorkowo i slonecznie.Pogode wczoraj powysylalam moze na poczcie zgubili ;-)
cayonka a co wy ze stopka macie?
Koralikowa wspolczuje nocki i odparzenia
 
Natalka ma wadę wrodzoną prawej stopki (stopa końsko-szpotawa), od ułożenia w brzuszku. Nie jest to duża wada, bo patrząc po zdjęciach w necie, to ona ma niewiele. Ale im większa tym bardziej to widoczne, coraz bardziej mi tą stopkę wykrzywia do środka.. :-( Ale sam lekarz mi powiedział, że jest to małe zniekształcenie. Wygląda tak jak załączyłam w załączniku (zdjęcie z internetu), wrzucę jej zdjęcie, ale jak da sobie zrobić. Choć Mała jeszcze przykurcza paluszki i wygina stopę jak baletnica. Jak byłyśmy u ortopedy na pierwszej wizycie, powiedział masować.. Ale co to daje, jak dziecko nieświadomie wykrzywia tą nóżkę, i nie wie, że nie wolno tak robić. Na takie coś zakładają gips na kilka tygodni, zmieniany co tydzień. Staram się dostać do tego lekarza, ale nawet tam dodzwonić się nie mogę.. MASAKRA.. Nasza służba zdrowia, niech ich szlag wszystkich. Razem z tą doktorką, która zmarnowała moje 3 tygodnie czasu czekania, jestem taka zła, bo im wcześniej tym lepiej, póki ona leży, jest lekarzem, to jak mogła mnie BŁĘDNIE skierować !? no jak !? a pytałam dwa razy czy aby nie do ortopedycznej poradnie to ta dalej mi wciskała, że do chirurga.. nosz *****.. Widać lepiej kurde sama się znam niż ona.. a milion lat praktyki ma.. I ciekawe ile znów będę czekać, jak do maja to ja dziękuję, pójdę prywatnie.
 

Załączniki

  • indeks.jpg
    indeks.jpg
    8 KB · Wyświetleń: 46
Ostatnia edycja:
cayoka Victor to mial nawet nie wiedzialam,ze tak to sie nazywa i my masowaniem wyszlismy na prosta:tak: Masowalam przy karmieniu jak lezal na mnie,na przewijaku zawsze jak tylko mialam dogodnosc choc to przy karmieniu dawalo najwiecej :tak: Nie wiem jak tobie kazali masowac ale ja pamietam,ze zewnatrzna strone stopy tak bardziej z boku.No i przy masarzu czesto ta noge caa prostowal.Bedzie dobrze :tak:
 
reklama
Czesc dziewczyny.
Moze zabrzmi to dziwnie ale czytam Wasz watek od poczatku :-o
Przez 9 miesiecy swojej i Waszej ciazy, codziennie zagladalam tu aby zobaczyc co u Was. Nigdy jednak nie odwazylam sie nic napisac.
Krotko o mnie: 27 listopada urodzilam synka Filipa, choc termin mialam na 4 grudnia, dlatego tak bliski byl mi watek "grudniowych mamusiek " i dlatego tez czuje sie " grudniowka" :-D
Mieszkam w Uk, Filip jest moim trzecim dzieckiem. Mam jeszcze 8 letnia corcie Pole i 12 latka-Kacpra.
Przygarniecie mnie?
Byloby mi bardzo milo dzielic sie z Wami odczuciami, problemami i radosciami zwiazanymi z macierzynstwem :-)
Pozdrawiam wszystkie grudniowe mamusie i sle calusy dla grudniowych maluszkow.
 
Do góry