reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Dziewczyny widzę, że nie jestem sama. Moja mała też od jakiegoś czasu kompletnie nie akceptuje butelki. Płacz, wrzask i nie chce pić, A do tego teraz pojawiły się problemy podczas karmienia piersią- płacze, strasznie wierci się.:-( Uszka miała sprawdzone i są ok. Nie mam pojęcia co jej może dolegać.
 
reklama
kurcze 1majka1 to faktycznie dziwne... moja mała się denerwuje i rzuca jak ją coś rozprasza, np. jak jest za głośno.

co do butelki to była u mnie dziś położna i w poniedziałek ma mi ze szpitala przywieźć butelkę jaką dają wcześniakom, mówi że ona ma mięciutki smoczek to może bardziej Majce podpasuje.
 
dziewczyny hurra!!! :-) przekonałam Majkę do butelki :tak: a oto mój sposób. Przez jeden dzień dawałam jej pierś przez silikonowe nakładki żeby do innego tworzywa przywykła i dzisiaj jak jej dałam butelkę to nie było problemu od razu złapała i piła :-) mam nadzieję że już jej się nie odwidzi. spróbujcie może wasze skarby też się przekonają ;-)
 
Ania u nas kupy są po każdym karmieniu plus kleksy
majka mój Mały miał tak samo, po wieczornym kąpaniu przy cycku krzyczał, wiercił się, prężył, ale po pewnym czasie przeszło. Myślę, że były to porostu wieczorne marudzenia plus bóle brzuszka! My stosowaliśmy bobitic + przytulanie +kołysanie ;-)
Eda o fajny pomysł! :) spróbuję i ja, bo Mały też nie chce pic z butli! Udaje mi się wracać na karmienia, ale lepiej bym się czuła gdybym wiedziała, że eMek może Go nakarmić
 
Mamuśkaa to u nas jest odwrotnie- wieczorem i nocą je ładnie całkiem. Najgorzej jest w dzień- wtedy płacze, przebiera nóżkami i się wierci strasznie. Podajemy też biogaje. Powiedz jak długo u was to trwało. Lekarka też mówi, że to może być ból brzuszka, jelit. Mamy syropek do stosowania- zobaczymy czy będzie lepiej....
 
dziendobry!! jezuuu wieki mnie nie bylo:szok:

przyznam sie szczerze ze po prostu zapomnialam... tyle sie dzieje, tak czas szybko leci.. no obled:tak:

u nas baaaaaardzo dobrze:) Mloda jak byla aniolem to i zostala aniolem :*
smieszka jak nie wiem
od tygodnia wprowadzilam do cyca butle aby troszke odpoczac ;-)
wiec rano o 7.30 i o 16 ma butle a reszte cycol:-D

na butle sie cala trzesie z radosci ;) przy cycu zaczyna sie powoli walka w ciagu dnia - kurcze no duza juz jest i ciezko mi troszke :-D najlepiej w nocy sie karmi bo nawet nie wie ze je chyba hehe
spi mi cale noce.. wczoraj 13,5 h i mamy dwa karmienia nocne
z reguly jest 19, 1, 3 i 6....
przez pierwsze 2 miesiace spala tylko <!!!> na mnie.. cala noc na mnie hehe
juz robilo sie to ciezkie.. i martwilam sie.. ale niepotrzebnie
od 2 tyg spi sama w lozeczku, sama zasypia i na pleckach
ominely mnie kolki, bole brzuszka..
raz byla przeziebiona przez 3 dni ale wyszlysmy
no ogolnie nie mam co narzekac, trafil mi sie czysty aniol :-D
a z umiejetnosci, to obracamy sie z brzuszka na plecki, lapiemy zabawki i gugamy i krzyczymy ile wlezie hehe

a to my

marzec.jpg
 

Załączniki

  • marzec.jpg
    marzec.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 78
heja

zapomniałam o tym watku :O
niedobra jestem,hyh

ale wpadam,subskrypcje w tel mam i juz wracam

ze chyba pamietacie mnie?
 
reklama
heja

zapomniałam o tym watku :O
niedobra jestem,hyh

ale wpadam,subskrypcje w tel mam i juz wracam

ze chyba pamietacie mnie?

tiluchna ślicznie wygladacie-fajnie ze udało sie te spanie przeniesc
a co do butli u mnia tak samo było-najpierw 2razy w dzien,potem cyc juz tylko w nocy,a potem mały odrzucił cycka-oby tobie sie to nie przytrafiło

maja ja tak jak mamuska bobotic podaje profilaktycznie

eda super,ze sie udało

pozdrawiam-juz bede z wami :p
zmykam sprzatac
dziergac trampki dla agi ;-)
 
Do góry