reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

KOGASICA gratulacje!!!

Ale nas już coraz mniej :-p

Ja tam się lepiej czuje niż dwa tygodnie temu, jak ten brzuch opadł to inaczej mi się funkcjonuje o wiele lepiej oddycha.

Synek ma chore uszy więc siedzi ze mną w domu, nacierpiał się biedak, ale byłam już dziś z nim u lekarza, ma leki więc wszystko idzie ku lepszemu :)
 
reklama
Witam i ja nadal z brzuszkiem ... kagosica gratulacje, ja po wizycie u gina wiem tyle ze wszystko gotowe do porodu , teraz mam tylko cierpliwie czekac .
 
Kogasica - Ogromne gratulacje !!!!

Szyszunia - kciuki , żeby wszystko szybciutko ruszyło :tak:

Cosiek - biedaczek :zawstydzona/y: zapalenie uszkanic miłego . Ale po lekach szybciutko mu się poprawi napewno . My byliśmy za to wczoraj u alergologa , męczyła nas godzinę ! bo młody się drapie (ma Azs ) i nic nie pomaga , wyszliśmy bogatsi o 4 recepty 4 maści , tabletki , syrop i krople do nosa ze sterydem ... ciekawe ile emek w aptece zostawi ...

My czekamy na położną ... znów ! Jutro pierwsza wizyta u pediatry i szczepienie starszego . Ciutkę bolą mnie piersi , pokarmu multum , a niechcę za często odciągać bo będzie więcej .... jedna półeczka w zamrażarce jest już w pełni mleczna :-D

Miłego dnia !!!!
 
Mamaktosia wspolczuje azs moj najstarszy ma. Polecam na skore krem dexeryl , przeszlam wszystkie mozliwe kremy i mascie plyny do kapieli mascie sterydowe, dexeryl dla mojego najlepszy i bez recepty :-)
 
Smutnamamo byliśmy wczoraj właśnie u jakiejś profesorki z kliniki alergologi i jakieś maści robione przepisała i niedrogie , emek dzwonił że za wszystko 68 zł a w tym 2 paczki singularu i krople do nosa za 29 zł ...zobaczymy co to da , 20 stycznia kontrola i zobaczymy :tak:odczulała go będzie ale we wrześniu dopiero ... trzeba jakoś dotrwać ...
 
Kogasica gratulacje!!!! ja również czekam na Filipka :)

a ja dziś w pracy po paczki i wydać bony,potem bo meble do skręcenia i już padam.D ma się zaraz zabrać za robotę..poszedł po jakieś brakujące elementy...w domu tajfun ...mały na wycieczce w Krainie MIkołaja...a propo Mikołaja...szefostwo D co roku zawsze daje prezent dla naszego synka ,w tym roku dali dwa już dla Filipka...są niesamowici a prezenty super
:-)ale dostaną dopiero pod choinkę bo za duzo ostatnio :-)

cosiek i mamaktosia zdrówka dla maluchów
 
reklama
MamUśKaaa88 no dokładnie, też tak myślę, ale fakt, po seksie czy po większym chodzeniu po schodach, bo w domu u mnie schody, na górze łazienkę remontują, więc chodzić trzeba na dół to tak kilkadziesiąt razy dziennie sobie tupam tam, to czuję skurczę. Najbardziej to chyba bo seksie :zawstydzona/y: :-D a termin według OM był ma 16.12, a według USG na 26.12, dlatego suwaczek jest z USG.
 
Do góry