reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Niestety beta spada:-:)-( 27,8.. progesteron żenująco niski 3,7.. prawdopodobnie za kilka dni zacznie się poronienie:-( Niestety chyba nie jest mi dane zostać mamą po raz kolejny..
 
reklama
Dzwoniłam do niego. Powiedział, że marne szanse i prawdopodobnie powtórzy się sytuacja z czerwca. Jedyna opcja kiedy beta mogła mi spaść, a ciąża się utrzymać to to, że był bliźniaki i jeden się "wylogował", ale on by nie brał takiej sytuacji pod uwagę. Mam dalej brać leki i zrobić betę w poniedziałek, chyba, że od tego czasu sama poronię..:-( na usg nie ma szans jeszcze niczego zobaczyć...
 
Jagódko - nie poddawaj się!!!! Nie myśl o najgorszym! Bierz leki! Wiesz dobrze że cuda się zdarzają, a lekarze się czasem mylą. Nie poddawaj się i uważaj na siebie! Trzymam za Ciebie i Twoją fasoleczke mocno kciuki!!!

Mnie z kolei wkurzyła przyszła teściowa. Gdy mówiłam że nie mogę się doczekać wizyty powiedziała coś, co miałoby wskazywać na to, że na usg ciąża może się nie potwierdzić. Czyli że co? Dwa pozytywne testy z czerwonymi krechami, dwa wyniki bety oraz wszystkie dolegliwości nie są dowodem ciąży? Z resztą nawet nie do końca o to chodzi, nie chcę tego na nowo analizować i przeżywać... Durna...
 
Objawy czego?? - beta mi spada, zamiast rosnąć, to zazwyczaj oznacza poronienie w toku. Mimo zażywania końskich dawek leków progesteron mam jak przed okresem..
 
reklama
Do góry