reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Koriander , super:) pamietasz mnie jeszcze:)
ja dzis zrobilam 3 bete , przed wczoraj mialam 368 a dzis 692:) alez sie ucieszylam:) w poniedzialek ide do ginka powinni juz cos widziec moj gin mowil ze powyzej 800 stezenia bety hcg na usg sa w stanie juz zobaczyc:)
 
reklama
Koriander , super:) pamietasz mnie jeszcze:)
ja dzis zrobilam 3 bete , przed wczoraj mialam 368 a dzis 692:) alez sie ucieszylam:) w poniedzialek ide do ginka powinni juz cos widziec moj gin mowil ze powyzej 800 stezenia bety hcg na usg sa w stanie juz zobaczyc:)
pewnie ze tak:tak: grudniowa staraczka zostanie grudniowa mamusia;-)Bardzo ladnie beta ci przyrasta powodzenia na wizycie!
 
Koriander, myślałam o Tobie często jak Cię nie było tu,pewnie dlatego tak Cię do głowy swojej wsunęłam ze względu na nasze podobne doświadczenia. O Was też się modliłam.Obie miałyśmy problem i spójrz...naszym dzieciom biją serduszka! Modlitwa do św. Rity ma naprawdę potężną moc. Teraz nie ustaję w modlitwach, codziennie proszę ją nadal, o szczęśliwe rozwiązanie ciąży i zdrowe dzieciątko. Wierzę, że i tym razem mnie posłucha.

Fantastycznie!

A brzuch boli..tym razem z PRZEJEDZENIA! ;p
 
Koria (mam nadzieje że nie przeszkadza Ci zdrobnienie) - nie znamy się, ale czytałam uważnie posty i baaardzo się cieszę z Twojego cudu i szczęścia z tym związanego :))))
Madaa - no wiesz... :( Daj chociaż gryza :D No nie ma co! Jutro wyruszam na wyprawę do Mc'a (po frytki) albo do pizzy hut... Teraz też bym coś zjadła, ale w lodówce nie ma nic co by mnie zadowoliło, a jak mam się zapchać byle czym (no może nie byle czym ale czyms na co nie mam kompletnie ochoty) to już wole w ogóle nic nie zjeść! o! Z resztą późno już i takie tam. No ale coś by się zjadło...

Aaaaaaa właśnie! Teściowa mnie dzisiaj rozwaliła. Nie wytrzymuje psychicznie z tą kobietą. Dała mi czekoladki, a po jakimś czasie dodała "tylko zebyś się nie roztyła" czy coś takiego. Nożeszk... A tak baj de łej - sama jest na diecie (ale nic nie chudnie) i pewnie dlatego dała mi te czekoladki. Fajnie mam z taką teściową, co? :/ Nie no, zdarza się że jest super, do rany przyłóż, wazelina, cud miód i orzeszki. No ale zdarza się też (i to nie rzadko niestety) że coś palnie bez przemyślenia.

M. zaproponował zamówienie pizzy ale sama juz nie wiem. Jechać po pizze czy zamówić? Oto jest pytanie... Nic innego mi dzisiaj nie smakuje a coś jeść trzeba... Zadzwonie i zapytam ile by im zajęło zrobienie i przywiezienie :)
No i vou la - zamówiłam, dodatkowo Pan nie doliczył mi opłaty w wys. 3 zł za dostawę poza strefę :)
 
Ostatnia edycja:
witam

ale Nas przybywa..szybko piszecie:-D

koriader,marka,nonek gratulacje !!!

ja mam schizy że @ mam dostac.dzis mnie brzuch bolał jak na @ale po apapie przeszlo...teraz taki mini kucia czy coś
 
Ostatnia edycja:
czy wy tez macie takie glupie sny?? :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y:
dzisiaj musze naogladac sie pieknych rzeczy, moze wtedy cos milego mi sie przysni.. czyzby plan na zakupy :laugh2: niah niah
poza tym szanowne kolezanki my zamiast propagowac zdrowe jedzonko, to wsuwamy pizze kebaby i mcdonaldki - oby to chwilowe zachcianki
ja tez wczoraj poszalalam z mcd :-D
 
reklama
Witam mamuśki:-)
Dziś powitała Nas piękna słoneczna pogoda ale gdy wyszłam na balkon to okazało się że wieje lekki wiatr:baffled:

Wczoraj dostałam taką mega wielką ochotę na lody...mąż pobiegł do sklepu kupił smietankowo-orzechowe 2l i myślałam że moje chłopaki zemną zjedzą ale nie chcieli.Więc ja zjadłam dwie porcje i na to dałam odrobinę syropu malinowego no mówię Wam normalnie pyszniutkie to było:tak:

Dziś mają przywiezć do 12 te meble co wczoraj zakupiłam więc muszę ogarnąć trochę salon..
No i co robić na obiad?ktoś ma jakieś pyszne pomysły??
 
Do góry