reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Witam wszystkie mamusie :-) Długo mnie tu nie było, bo u mnie ciężki okres się zaczął. Najpierw okropne przeziębienie, zaostrzenie astmy, pojawiły się podplamiania (niewielkie). Byłam oczywiście z nimi u lekarza (nawet dwóch) i póki co z maleństwem wszystko dobrze, ale na wszelkie wypadek dostałam duphaston. W zeszłym tygodniu byłam na usg i widać już maleństwo, serduszko mu bije - bardzo się ucieszyłam :) Natomiast ogólnie czuję się jakby walec po mnie przejechał -mam mdłości, wymiotuję. Dziś byłam u internisty, bo przez to wszystko przyplątała mi się grzybica jamy ustnej - dostałam nystatynę do płukania, mam nadzieję, że przejdzie. Poza tym już miałam zrobiłam część badań - w sumie sporo tego było, ale jeszcze nie mam wszystkich wyników. Następna wizyta 07.05 - mam nadzieję, że nie będę już miała żadnych zdrowotnych rewelacji :-) No to się przed Wami wyspowiadałam :-D
 
reklama
piekna ja teraz na l4 bo oskrzela zawalone a potem urlop...takze marze o byczeniu i spaniuuuu...w 1 ciazy potrafiłam spac do 15 wstawałam i byłam ledwo przytomna :-D

basia witaj
 
Pieknaszyszunia -rozumiem Cię, ja też się czuję jakby mi ktoś wszystkie siły zabrał. Najgorsze są te mdłości - wykończyć się można. Jeść nie mogę, a jak już, to mam takie zachcianki, że ciężko je realizować na bieżąco :-D
 
Witam.O jak wiele Nas tutaj się pojawiło:tak:
Ja dziś byłam z synem u dr bo zauważyłam że często chodzi na paluszkach no chyba że ma buty lub kapcie to normalnie chodzi.
Więc poszłam ale on stwierdził że nie widzi nic niepokojącego jednak dla pewności dał skierowanie do ortopedy.
Odwiedziłam też sklep meblowy i zakupiłam do salonu komplet wypoczynkowy i komodę w kolorze jasny brąz.

Co do teściów i mieszkania z nimi to ja 4 lata mieszkałam ze swoimi u było różnie tylko że oni nie mieszają się w nasze sprawy i to bardzo mi się podoba.W pazdzierniku 2012 znalezliśmy mieszkanie i zamieszkaliśmy osobno,dlatego że w ich domu dużo ludzi mieszka którzy mają swoje 3 pokoje a my jako jedyni byliśmy w jednym a wiadomo jak to jest jak się ma dziecko dlatego się wyprowadziliśmy.

Jeśli chodzi o ginekologa to ja od 5 lat mam jednego kiedyś chodziłam prywatnie do niego i wizyta kosztowała mnie 60zł i nie zależnie od tego czy usg czy cytologia zawsze tyle samo.Gdy okazało się że jestem w ciąży to już 40zł wizyta mnie kosztowała tak robił że kobiety w ciąży płaciły mniej.Pózniej przeszłam do przychodni gdzie przyjmuje i szczerze mówiąc nie widać żadnej różnicy.Także nie mogę narzekać na swojego gina.

Dziś mam wolne ale od poniedziałku znowu praca a tak mi się nie chce juz pracować ale cóż jak mus to mus.
Tak myślę nad tym czy nie podpisać pózniej dalszej umowy bo jednak dodatkowe finanse by się przydały no ale czas pokaże co i jak będzie.

Zachcianki?hmm u mnie jest tak że bym tylko zupy jarzynowe jadła i jabłka,mandarynki.No i bardzo często marzy mi się knysza lub kebab:laugh2:Mąż kupił ostatnio kebab i zjadłam pierwszy raz całego bo tak zawsze zostawiam połowę:happy2:
Jednak z rana nie mogę jeść bo od razu idę do wc ale staram się zjeść choć pół kromki.A popołudniu i wieczorem to apetyt mam nie z tej ziemi.
ananaska współczuję tych oskrzeli i życzę zdrówka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry