reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Pieknaszyszunia świetne drzewko! :)

Kogasica28 gratki synka :)

niezapominajka1101 tak jak pisze oregano, ma to być 0.4 :)

Ja jestem wkurzona, bo wczoraj mąż dostał wolne, a dziś mu je cofnęli i tylko weekend ma wolny...ale mimo to pojedziemy na cały dzień gdzieś nad wodę, bo nie odpuściłam...słońce praży, więc trzeba korzystać;-)
 
reklama
w listki będą wpisywać imię swoje, ew babcia marysia;), to będzie dowód kto był z nami w tym dniu szczególnym, bo wcześniej była opcja księgi, ale nie każdy ma wenę na napisanie wierszyka, czy tez paru słów wiec cos takiego wymysliłam, łatwe, szybkie i przyjemne:-)


ps: aaaa lece na pierwsza spowiedz przedslubną trzymajcie kciuki!
 
Ostatnia edycja:
Witam i przesylam pozdrowienia z Kołobrzegu poczytam co tam u was jak wrócę Ja mam pełen relaks jest cudownie
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    29,8 KB · Wyświetleń: 30
No I spowiedź przedślubna za nami, łącznie z zaliczoną mszą + komunią, wszystko za jednym zamachem, poszło nam to bezboleśnie
icon_biggrin.gif
zaszaleliśmy co?:-D:-D:-D
Czas na relax, jutro wolny weekend, nic nie robię, leżę i pachnę, ew nad wodę, na łąkę pojedziemy, byczyć się :-) jakieś scrabble zagrać, czy cuś:tak:
 
Hej nocnie

Moj auto robi,nie wiem ile mu to zejdzie,ale mam w duszy-mial caly tydzien,ale czasu nie mial,kij wie dlaczego nie mial,bo nic nie robil. Stoi w garazu niby cos tam robi,a pprzy nim 3 kolesi,do tego skrzynka browara-no i jak ja mam sie nie denerwowac.
Wogole moj chlop to ja nie wiem,ale dziala mi na uklad wszystkim co robi i mowi,nie moge sie powstrzymac zeby mu cos nie dowalic,nawyzywac-kurcze to hormony???
Dre sie za wszystko na niego,az niemila atmosfera w domu.

Awunia dzieki-wpadla do mnie kumpela,kawe spilam,wyzalilam jej sie i przeszlo.

Aneczko ty nie dziekuj,tylknm nie przesadzaj,bo w pupke dostaniesz.

Kogasica gratki syna.

Kasia ja jak sie sbhylam to mnie brzuch na dole boli,jak wstaje z lezenia.

Vici no niestety,ale moj chlop mnie non stop wkurza,nie ma dnia,abym nerwa nie miala na niego. A wspolczuje kopniakow w pecherz.

Szyszunia cudo wymyslilas na wesele,a i super,ze spowiedz zaliczona,ale chyba jeszcze jedna bedzie,bo zdazycie nagrzeszyc przez miesiac.

Niania jaaa tez kce,nie mow ze to twoje nogi takie zjarane-rany ja blada,ech.

Moj ma zrobic auto,aby jutro nad wode gdzies skoczyc,wogole nie wierze,ze mu sie to uda,wiecej chleje niz robi.

Ide lulu,bo tylko cisnienie mi skacze.
 
Hej dziewczynki. Pisałam mało przez ostatnie 3 dni bo przygotowywałam się do wyjazdu, dziś jedziemy nad morze - ponad 700 km więc czeka nas długa wyprawa. Wracam za tydzień ! :)
 
reklama
Pieknaszyszunia cudne drzewko i pomysl super :tak: ze spowiezia,msza i komunia naprawde zaszaleliscie :-D
Koralikowa wspolczuje nerwowo ale mysle,ze to hormony bo ja tez nerwowa strasznie i zamiast powiedziec to dre pape-inaczej nie umiem tego okreslic.A Victor ostatnio stwierdzil,ze dobrze wyszlo z bratem bo jak by siostra byla taka nerwowa jak jaj w ciazy to on by z 2 nie wytrzymal :-D:rofl2::-D Zawsze jak sie wydre to przepraszam potem bo on nieraz niewinny ale cierpliwosc gdzies mi sie zagubila...Jacek tez mnie tlumaczy ,biedny teraz ten nasz Victor :zawstydzona/y: staram sie panowac ale nieraz nie daje rady i co pare dni wybucham :baffled:
Anneeczka udanego wypoczynku :-)
Niania ale palmy w tym Kolobrzegu :szok: wypoczywaj ile wlezie :-)

Wczoraj maluch mi sie kotlwal i w koncu Victor poczul :-) Pozatym dzis idziemy na urodziny do znajomych syna wiec pozniej juz raczej sie nie zameldue-no moze przelotem.
Milego dnia
 
Do góry