reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Szyszunia, to ile tych spowiedzi będziecie mieli? Ja pamiętam że mieliśmy jedną w piątek przed ślubem. A Wy macie miesiąc wcześniej? :szok:

A mój właśnie poszedł spać. Wrócił rano ze służby, więc teraz dam mu pospać, ale później wyciągnę go z domu w tę piękną pogodę :-)
 
reklama
ahoj:)

jedna podczas zapowiedzi, kończą nam się w nd, a druga w przeddzień lub w dniu ślubu + do tego maja być podpisy na karteczce. Em sie przyznał przed księdzem ze 12lat nie był u spowiedzi
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
dobrze ze ksiądz siedział, i życzył eMowi powodzenia w małżeństwie
laugh.gif
 
co parafia to inaczej, mój eM później przyzywał ze był w kościele i ze wszystko zaliczył :-D:-D:-D
właśnie się dowiedziałam od naszej dekoratorki, ze ślub przed nami odwołany...czyli w tym dniu mamy tylko my!:szok:
 
my musieliśmy szybko wszystko załatwiać, do tego nie w wawie więc może darowali nam pozostałe :-)

ale zazdroszczę Ci Szyszuniu... Mogłabym brać ślub co roku, bo uwielbiam te wszystkie przygotowania. Sama miałam dwa piękne śluby. W oba była taka pogoda jak dzisiaj, ponad 30 stopni :-D
 
hej
Moj dalej pojechal auto robic,a wrocil o 5 rano..trzezwy..wiec fajnie...

Aneczko gdzie nad morze?? jaaa mieszkam and morzem:)))

vici ja tez doszlam do wniosku ze to hormony,no nic innego,bo wczesniej tak nie bylo...szkoda mi tylko faceta,a syn od dzisiaj na kolonii,wiec jego to narazie omija...mam nadzieje,ze na neigo nie ebde sie darla...echhh

oregano jestes drugi raz mezatką??.soryy ze pytam,jak nie chcesz to nie odp..
ja drugi raz nie chce sie chajtac,a tez mam drugiego partnera i rozwod za soba...

U mnie jest 31 w cieniu..duchotaaaaaaaaaa...leje sie ze mnie,,normalnie szokkk...
 
Koralikowa, spoko :-) dwa razy mówiłam tak temu samemu mężczyźnie. Cywilny ślub był spontaniczny taki z zaskoczenia nawet i dla nas, bo go... wygraliśmy i wzięliśmy zagranicą, a później kościelny dla rodziny i już tradycyjnie
Nam też się autko popsuło :( i nie ma ko go naprawić
 
reklama
Do góry