reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Aia coś mi ostatnio koleżanka mówiła że teraz jak brakuje nawet 1 pełnego dnia np do 20 tc to lekarze uznają to jako 19 tc ale nie wiem ile w tym prawdy...ja mam teraz 18 a mi wypisał że 19 więc...
 
reklama
Dziwne jest to, że ile lekarzy tyle różnych wersji. Mi dwóch różnych pisało tygodnie skończone. Mojej koleżance z pracy gin liczył tak jak Wam i w urodziła w 39 tygodniu i kilka dni. Zastanawiała się dlaczego w szpitalu wpisali jej nie 40 tydzień tylko 39 tydzień

Mam taką aplikację w telefonie, która mówi mi że jestem teraz w 22tc, a moja gin wpisuje 21 i bądź tu człowieku mądry :-)
 
Witam ! Przepraszam że tu piszę , ale napisałam na wizytach i coś mi wcięło :angry:
Gratuluję udanych wizyt :-) Co do ruchów to czuć przez brzuszek , a nawet widać :-D

Aneczka -co ty gadasz ?:angry: chyba cię ten twój chłop powinien przez kolano przełożyć i po gołej pupie zlać !!!! Śliczna jesteś jak nie wiem i masz taką miłą buzię :tak: A ty ciągle jedno i to samo , chyba masz popsute lustra w domu ! Mi się bardzo podobasz :tak:



Jutro wieczorkiem pakowanie i na wczasy ! Mam nadzieje że do soboty nic nie wyskoczy :baffled: Jutro jadę przeciwciała zrobić , ciekawe jak wyjdą.

Miłego dnia i do przeczytania za tydzień pewnie , bo tam gdzie jadę sieci chyba nie będzie , choć po cichu liczę że choćby małą kreseczkę sieci mój szanowny tablet wyłapie .
 
Hej

Ja tylko na moment,glowa mi dzisiaj peka,chyba od cisnienia,bo u mnie ponuro,pochmurnie.
Ja leze,bo az mi niedobrze.
Kawe se machnelam.
A moze tez od tego,ze o 1 w nocy z moim sie pozarlam,a potem z nerwow nie spalam do 3.potem was poczytam.
 
mb89 no i bardzo dobrze zrobiłaś, nie popełniłaś zbrodni, tylko pomogłaś i nie dźwigałaś przecież tony zakupów ani nie obciążałaś się za bardzo...ciekawe czy gdyby z nią trzeba było jechać do szpitala, to by tak powiedziała...:no:

-Aia- biedna ta Twoja córcia, pilnuj jej, bo teraz ciągle jakieś wirusy panują wśród dzieci, a lepiej zwalczyć jeszcze w zarodku :tak:

mamaktosia miłego wypoczynku! :-) ja przeciwciała już zrobiłam i mam ich brak :-)

Koralikowa biedactwo, możliwe, że Cię tak z niewyspania boli, a pogoda widzę nie pomaga :no: Odpoczywaj:tak:
 
heheh dziewczyny dziekuje wam bardzo ze tak mnie pocieszacie !:) przed ciaza 88 wazylam..teraz 91...wiec jest sporo-jest duza nadwaga jak na wzrost 168 .. moze nie widasc jakos bardzo bo ja raczej nigyd rozlana nie bylam tylko raczej mocno ubita...
 
kogasica gratulacje :):):)
mb oj nie dziwie się, że Cię wkurzyła! ach te teściowe, pocieszeniem jest to, że miło, że się martwi :) Moja generalnie jest spoko (ta jak pisałam kiedyś na odległość jesteśmy, więc jesteśmy wyczekani i ukochani u Nich:) ) ale zamartwia się strasznie o wszystko...
Ja dziś jakaś padnięta jestem, ta pogoda i w pracy jakiś męczący dzień... ;/
 
reklama
Aneczka ja rowniez uwazam, ze przesadzasz z ta waga, a wlasnie, moze waga sie zepsula :). zartuje, ale naprawde nie widac u Ciebie tych kilogramow.
Faktycznie duzo wiecej chlopcow sie zapowiada...

piszecie o ruchach naszych maluchow, moze to glupie, ale czy mozna martwic sie tym, ze dziecko za duzo sie rusza??? moj maluszek kopie mnie caly czas, obojetnie czy siedze, stoje, chodze czuje go, zreszta nawet przez ubranie widac (nosze raczej waskie bluzki), nawet moj maly synek mowi ze baby kopie go.
a czy zdarzaja wam sie chwilowe bole brzuszka, np. gdy chcecie wstac, albo sie odwrocic??? ostatnio mam czesciej takie klocia, rowniez w nocy....:/

To wszystko tylko utwierdza mnie w przekonaniu jak odmienne moga byc dwie ciaze, W pierwszej zadnych boli, skurczy nic, a teraz caly czas cos.
 
Do góry