reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
hej

mam nadzieję że uda sie mi teraz wtopić co i jak ...mały w przedszkolu na 2 tygodnie puszczony bo tak urwanie głowy...

dzis byłam na badaniach a jutro wizyta lekarska..

coś tam w brzuchu mnie wierci ale bardziej jakby łaskotało...czuć ruchów takich konkretnych nie mam...
 
U mnie tez sie rozkopuje,wczesniej raczej wieczorami a teraz juz w dzien nawala calkiem niezle :-) Victor przyklada reke ale jeszcze nie czuc "na zewnatrz" biedny doczekac sie nie moze kiedy poczuje brata.
Lekarz tez mial problem aby pomiezyc i w koncu tylko wage udalo sie ustalic.Na koniec kroczem pomachal i bylo po wizycie heheheh
 
Cześć dziewczęta :),

Znowu nie pisałam "wieki". Masakra, oficjalnie składam samokrytykę. Chętnie napisałabym, że się poprawię, ale jakoś mi ostatnio nie wychodzi regularne bywanie na forum. Jakoś nie po drodze mam z kompem. Odstrasza mnie wizja zagnieżdżania się przy biurku na twardym krzesełku po całodziennej bieganinie.

W środę wróciliśmy z mini urlopu, w niedzielę mieliśmy chrzest u nas w domu, więc naprawdę nie było kiedy i jak forumować. Mam nadzieję, że wybaczycie i nie wyrzucicie poza nawias grudniowej społeczności.

Nasz Bąbel też daje w brzusiu nieźle do wiwatu:tak: Lubię namacalnie czuć tę obecność. Szkrabik malusi:-D
 
Witam !

Piszecie o ruchach , mój synuś też spokojnie usiedzieć nie może , więc co chwilę czyjaś łapka ląduje na moim brzuchu , bo wszyscy chcą poczuć . Jak narazie położenie pośladkowe , więc kopie po szyjce , co przyjemne nie jest.

My też mamy urlop , ale narazie na spokojnie , zobaczymy co powie dziś lekarz , bo nie wykluczam , że zamiast wczasów u podnóża Giewontu , będe miała wczasy w szpitalu ... Ale co by się nie stało dzidziuś jest najważniejszy :tak:

MIŁEGO DNIA DZIEWCZYNY !!!!!
 
reklama
Hej Dziewczyny :-)

Mój Bobuś też kopie jak szalony :-) Ale na szczęście pod pępkiem, więc bezboleśnie i to takie przyjemne, że może tak cały czas jak dla mnie :-) Pospałam dziś wybitnie długo, ale pora coś zrobić w domu, więc uciekam ;-) Trzymam kciuki za wszystkie Wasze wizyty, żeby było ok :tak:

Miłego dnia ;-)
 
Do góry