reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Witam musze powiedziec ,ze onadrabialam cale 30 stron :szok: nawet nie wiem ile mi to zajelo...a robota stoi hehehe
Pieknaszyszunia suknia sliczny i ty slicznie wygladasz,buty boskie :yes:
Koriander gratki moda :-) i powodzenia bo jest z tym troche robotki hehhe.No i mam propozycje.Nie kazda ma dostep do prywatnego(co jest zrozumiale) ale uwazam,ze kazdej tu nalezy sie wyjasnienie "newsa"
Te ktore maja dostep niech sie wypowiedza ale takie rzeczy trzeba czarno na bialym napisac a sama zainteresowana z tego co widzialam nie odzywa sie juz wcale...

A i ktoras pisal o stawianiu sie brzucha(macicy) to nie za wczesnie bo okolo 20 tyg sie zaczyna wiadomo,ze jedna bedzie miala wczesniej jedna pozniej bo wszystko zalezy od organizmu
 
Ostatnia edycja:
reklama
vici robota nie zając, lepiej nas nadrób :-D:-D:-D
choć sama latam na miotle, wyszłam z pracy bo mnie wkurzono;-):tak: wyładowuje sie na sprzątaniu, heh

a ta nasza witaminka, kto wie, może nas podczytuje juz z nowego konta:szok:
 
piękna- wiadomo, jak to witaminka, jedno jest pewne: szczęście i uśmiech na twarzy jej na pewno nie opuszczają. W końcu to najbardziej radosna z osób na ziemi:-D:-D:-D:-D Od razu wzięła sie w garść i teraz jest w 2 ciążach na raz, ale mdłosci już ma tylko jedne:-D Wybaczcie, ale nie mogę hahaha


vici- no mi sie stawia trochę, ale lekarz powiedział, że jest ok. kilka razy na tydzień to żadna tragedia i mam nie histeryzować;-)
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny, to ja znów sie ulokowałam u teściów na wsi i na ceramice :) zostaje tu pare dni żeby mąż mógł spokojnie zajać sie pisaniem pracy doktorskiej :)
i wyskoczyła mi dzis opryszczka wargowa, ale zadzwonie po poludniu do gina i pewnie pozwoli mi stosowac maści :)
 
Paulettta -twój post poprawił mi humor , który dziś mam wyjątkowo kaprawy ... szczególnie fragment o 2 ciążach :-D

Vici -mi się wczoraj 2 razy postawił , i dziś 2 razy , ale to i tak dużo puźniej niż w 1 ciąży bo w tedy stawiał się 16 tc (om )18 (usg ) dostałam czopki , nospę i było gites :-D

Lucere - oby ta opryszczka szybko zeszła :tak:

Ja umieram przed wizytą , normalnie mam zawał ..... a do 18 daleko ...
 
pauletta dałaś czadu...też się uśmiałąm mimo braku nastroju...;-):-)
a zapomniałam dodac ze mam skierowanie też na usg ale żebym poszła w okolicach 22 tc

mamaktosia a czego tak się boisz wizyty??lekarz stresujący ??
 
Ananaksa - jakaś nowa babeczka z kliniki w Londynie , same dobre opinie , ale mam łożysko przodujące i plamienia ... różnie może być ....miałam mieć usg dopiero 6 sierpnia genetyczne , ale postanowiłam się skonsultować :tak:
 
reklama
Ananaksa - jakaś nowa babeczka z kliniki w Londynie , same dobre opinie , ale mam łożysko przodujące i plamienia ... różnie może być ....miałam mieć usg dopiero 6 sierpnia genetyczne , ale postanowiłam się skonsultować :tak:


a nie wiedziałam...braki straszne...a nawet nie masz miejscowości ze UK,pewnie idz wszystko zbadaj...a jak z ta opieką tam bo to rózne opinie slyszałam...
 
Do góry