reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
Szyszunia - i jak? zrobiłas ogórki? :) moje zaczynaja wygladac powoli jak kwaszone, choc obecnie pewnie sa małosolne.

Pauletta - ja też sie tego boje, nie znosze wekowania w garnku, wiec wyparzam słoiki i gorace przetwory do nich wlewam a potem do gory nogami pod kocem stoją 2 dni.. Także jest szansa że sie udadzą.

Mamuśka88 - ja też od teściowej i mamusi do tej pory brałam :) Ale to przyszedł taki czas ze mi sie chce, no a poza tym jestem na zwolnieniu wiec to fajne zajęcie na ten czas.

Baśka - a dla mnie chyba przyszedł własciwy czas 2giego trymestru i powrotu sił i chęci :) Ale to normalne że jesli cos sie dzieje to musisz odpoczywac, wiec dzidzia najwazniejsza.

K.M.-B
- no ja w ogródku nic nie mam w tym roku, troche mam od rodziców a troche kupuje po prostu, ale szczerze mowiac do przetworow przekonała mnei dieta na ktorej bylismy i czytanie etykiet :D I ja uwielbiam ten czas gdy wszystko jest świeże i spokojnie dostępne.

tiluchna, mamktosia - nie zazdroszcze tego łożyska.. odpoczywajcie wiec dużo!
 
To jeszcze chciałam napisać, że wyjazd się udał, choć zrobienie 600 km w dwa dni to dla mnei za dużo :/ tzn męczące jest głównie jeżdżenie, podczas gdy na dworzu spędza się mało czasu. No ale mniejsza, takie moje małe przemyślenie tylko nt. pasów - było mi strasznie niewygodnie w zapiętych (już pojawia się brzuszek powoli), ale też nei chciałam jechac bez, więc zostawiłam sobie tylko pas przez klatke, a ten brzuszny poszedł za plecy. A dzis przeczytałam artykul o zapinaniu pasów w ciąży (link w odpowiednim dziale :))
 
Hej ja juz jestem ale domek musze odgruzowac bo w weeckend sie lenilam ;-) Musze was nadrobic ale to ponad 30 stron wiec chyba pozniej poczytam co i jak.
Wyjazd byl oki ale meczacy ,wozek sobie w pl upatrzylam ale tu jeszcze popatrze a w sierpniu z mezem poogladamy razem.
U lekarza bylam w piatek ale to napisze w odpowiednim watku :-)
Odezwe sie pozniej a narazie zycze milego dnia.
 
hej dziewczynki :-)

U nas urlop w pełni , wczoraj mój tato pojechał z chłopakami na pstrągi (na stawy ) mój 5 latek złowił 3 na swoją małą wędkę i skwitował że kołowrotek był kijowy i się ciął :eek: mój tata złowił jedną , a mąż no cóż .... zero :sorry2: to taka bardziej zabawa bo na końcu trzeba zapłacić za to co się złowi. Pieczone z grilla były mniam ! Dziś jedziemy do Obi i takich tam dokupić kilka duperelów umilających wypoczynek :)

Znalazłam w necie jakąś gin która przyjmuje w Londynie i Pl , ma same super komentarze i jest na białej liście , umówiłam się na jutro ...chciałam skonsultować co i jak, bo w niedziele jedziemy na wczasy , gin mi pozwolił , ale wolę się jeszcze skonsultować.

Tiluchna - no też mam stresa , ale wszędzie pisze że do 30 tc postawa wyczekująca i kontrole , więc nic i tak nie zrobimy , najgorsze te krwawienia tak jak piszesz , ale pisze że najczęściej po 34 tc i najczęściej powodują je skurcze bo pękają naczynia w łożysku , choć w innym artykule wyczytałam że najczęściej w nocy ... hmmm.... obyśmy się nigdy nie przekonały .
 
reklama
Hej Mamusie :-)

Witam Was w piękny, poniedziałkowy poranek :-) Chociaż się nie wyspałam i jestem trochę zła, to jakoś tak miło, jak słońce pięknie świeci ;-)

Ledwo zjadłam śniadanko, a już jestem głodna ;-) Ale na obiadek zjem zupkę pomidorową i fasolkę szparagową podsmażaną, więc poczekam i zrobię miejsce w brzuszku ;-)

lucere cieszę się, że wyjazd się udał:tak: Co do pasów, to mam tak samo, chowam dolny z tyłu, ale ostatnio jest łatwiej bo wchodzi mi już pod brzuszek i nie gniecie :-)
vici o widzisz, ja w tym tygodniu idę się rozglądać za akcesoriami dla malucha :-) Już się nie mogę doczekać ;-)

mamaktosia zjadłabym rybkę z grilla ;-) Wypoczywaj i życzę udanego urlopu :-) I będzie dobrze Kochana :-)

Jej, muszę męża wyciągnąć w weekend nad jezioro, żeby trochę po wypoczywać, bo już nie chce mi się w domu siedzieć ;-)
A dziś życzę Wam miłego dnia :happy2:
 
Do góry