reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

hej

ja poogarnialam,chlop pojechal jakies auto ksladac wiec ja mam chwile dla was:)

Ale pada mi bateria w lapku,bo ladowarke cos uszkodzilam przenoszac lapka i nei chce mi ladowac...na tel bede musiala potem pisac..

lucere ty sie pochwal jaimis rekodzielami z cermaiki nam tu:)

szyszunia choc do mnie zawsze sie wyladowywac,jesli ebdziesz miala nerwa..zapraszam na sprzatanko..hee

pauletta no dowalilas ogniaa heee dobreee:laugh2:
 
reklama
a jak w UK z tym porodem księżnej KAte...bo szum na cały świat...czytalam ze chrzest to w ubranku i czyms tam jeszcze po jakis przodkach babkch bog wie po kim...ale wiedziala gdzie się pakuje i w co w sumie...;-)
 
Ananaska - mieszkam w małej mieścinie na Śląsku , to ta babka przyjmuje i w Pl i w Londynie , ale to nie ważne ,ma super komentarze i jest na białej liście i niedaleko mnie bo w Piekarach Śl . Zobaczymy czy podzielę pozytywne komentarze ....:-D
 
haha, nie mam co sie chwalić ceramiką, bo troche bardziej tu pomagam teściom, bo oni robia różne rzeczy, a ja robie głównie szopki - takie domki dla nich :) może cos wam pokaże, ale to naprawde żadna sztuka :) natomiast przyjemnośc jest :)

a co do opryszki to dzwoniłam do przychodni i położna mi powiedziała że w 18 tyg to zupełnie nie ma sie czym martwić, nie zagraża to dziecku, mogę spokojnie wysuszać maściami typu heviran, zovirax itp (ja mam akurat jakis zastepnik). Jesli by to był 1 trymestr to trzeba uważać bardzo, natomiast teraz spokojnie moge smarować :)
 
lucere pochwal się swoją twórczością, a co! ;-) a ta opryszczka to jakieś przekleństwo ostatnio, ciągle którąś chwyta :no: Niech znika jak najprędzej! :-)

mamaktosia na wizytę idź na luziku, żeby dzidzi nie stresować i napisz co i jak :-) Trzymam kciuki, żeby wszystko wypadło optymistycznie ;-)

Co do witaminki, to nie jestem wtajemniczona, ale przypuszczam, że należy się jej, skoro tak piszecie dziewczyny;-)

A co do Kate, to wiedziała w co się pakuje, a z drugiej strony, to mi jej szkoda, bo nawet chwili spokoju nie ma, nawet w takiej chwili jak poród, bo wszyscy na nią czatują wszędzie...ehhh...nie chciałabym być osobą publiczną:no:
 
awunia tez bym nie chciala...byc publiczna osoba..

lucere dawaj focie,,pokazuj tu cuda na kiju:)

mamaktosia to trzymamy i czekmay &&&&&&&&&
 
Cześć dziewczyny to znowu ja i porażki kolejny przepraszam ze ja znowu nie na bierzonco ale mam dziewczyny w domu i czasami juz wymienkam albo kombinują coś miedzy sobą albo przeciwko sobie więc albo jest głośny śmiech albo kłótnia normalnie czekam kiedy mi sąsiedzi zwrócą uwagę nie mam siły juz Pozatym byłam w czwartek u lekarza bo oczywiście na wakacjach dostałam jakiegoś grzyba i dostałam czopki a przy okazji wszystko sprawdził Dzidzia oczywiście sie nie pokazała miała skrzyżowane nóżki a tak bardzo chciała bym juz wiedzieć co jest jak ja wam juz zazdroszczę ze wiecie mi wszyscy mówią ze będzie chłopak i tak sie nastawiłam ... Ale i tez mam problem bardzo mnie nastraszył bo skrociła mi sie szyjka i jeżeli przy kolejnej wizycie jeszcze sie skróci to czeka mnie leżenie do końca ciaży .....a ze ja mam małe ADHD to sobie tego nie wyobrażam do tego szykowanie wyprawki wyprawki do szkoły na zimę nie nie nie nie wyobrażam tego sobie Staram sie teraz zwolnić w czwartek jadziemy do Kołobrzegu do niedzieli bez dzieci więc powiedziałam sobie ze będę leżeć dupa na piasku i niech sie wali i pali do okoła :))))
 
Jej mam małe zaległości, ale nadrobiłam :)
Ja też nie wiem, o co chodzi z tą witaminką ? Może jednak coś przegapiłam podczas tego nadrabiania:)
lucere mi też się w zeszłym tyg zrobiła opryszczka i któraś z Dziewczyn (Dziewczyny przepraszam, ale nie pamiętam która :) ) doradziła przykładać czosnek - bardzo dobry sposób :)
Niania33 wypoczywaj dużo, należy Ci się :)
mamaktosia a to kiedy masz wizytę? Mam madzieję, że będzie ok
Koralikowa i awunia zzgadzam się z Wami, też bym nie chciała takiej sławy... a swoją drogą takie 4 kg... Mam nadzieję, że moje dziecię będzie mniejsze :p
A swoją drogą to się pochwalę, bo nareszcie poczułam wczoraj ruchy maluszka... :):):) już się nie mogłam tego doczekać. Dodam, że byłam na usg, opiszę w odpowiednim wątku, a tu dodam, że chłopak :)
 
reklama
Niania to sie kochana oszczedzaj troszke,,no dizewczyny sa wazne,ale dzidzia w brzuszku tez...no uwazaj na grzybiczne zapalenie i oby syzjka sie nie skracala...

mamuska tez bym wolala mniejsze dziecitko,moj syn mial 2850,,wyplulam go moment 20 minut:)...gratuluje ruchow:) i chlopa:__)))))))))
 
Do góry