reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Ja tez witam porannie :-)
mamaktosia super ze wszystko ok, a wiecie juz kto w brzuszku mieszka?
oregano &&&&& za wizyte
Szyszunia dobrze ze juz lepiej, a to kolko to po porodzie nawet sie przyda do siadania jezeli oczywiscie bedziesz rodzic SN:tak:
Koralikowa ja bym przez leb walnela chyba... U nas nawet piwko rzadko w domu jest zwlaszcza ze jak ja nie pije to mezowi sie nie chce samemu :-D
witaminka jak dobrze czytac ze wszystko u was dobrze! Brat na pewno szybko podchwyci jezyk, w mlodym wieku to zaden problem :tak: A uczysz go przed rozpoczeciem szkoly czy pojdzie na jakis kurs? Jak patrze na meza i jego relacje z corka to az mi sie cieplo na serduchu robi, teraz tez sie strasznie cieszy ze bedzie druga coreczka, tyle kobiecej milosci na stare lata to dla faceta wspaniala rzecz :-D:-D
 
reklama

Hej dziewczyny :)

Ja się nie wyspałam i nie mam pomysłów na dziś :( Oczywiście pogoda nie sprzyja niczemu, więc muszę sobie znaleźć zajęcie...


mamaktosia
bardzo się cieszę, że wszystko ok :) Ja w czwartek mam połówkowe i się też nie mogę doczekać :) Może dowiem się, kto mieszka w brzuszku :happy2: I życzę Ci miłego dnia i udanych odwiedzin gości :-)

witaminka no u nas tak było: tata, mama i 2 córki. Ale jak przychodziło co do czego, to on był biedny, bo zawsze stawałyśmy po stronie mamy ;-)Miłego dnia Kochane i bez niemiłych niespodzianek
;-)
 
doszły mnie słuchy że komuś mnie brakuje...no to powracam :-)

u mnie jak widac 17 tc ...jutro ide robic nastepne badania (krwe,mocz ...) i nie czuje jesczez ruchów...martwie się ...podejdę do lekarza..

co u Was?? jakieś niusy ???jakieś blizniaki???
 
Koriander -dzięki :-) w brzuszku siedzi facecik , dowiedziałam się dokładnie w 13 tc i 3 dni , na prenatalnych w 3 tygodnie temu dostałam nawet zdjęcie jajeczek i siusiaka , więc raczej pipki nie będzie :-D choć mąż chciał parkę , a ja 2 chłopaków. A jak patrzę na moich chłopaków tj dużego i małego to czuję to samo co ty :tak: dodam że mały jest miniaturą tatusia .

Awunia -no to trzymam kciuki żebyś miała okazję zajrzeć dzidzi w majty, pogoda no fakt kaprawa więc się wzięłam za pieczenie bo tak leje że nie chce mi się iść do piekarni, ale wyszło mmmmm pycha puszyste ucierane z borówkami :-)

Ananaska -witaj !!!! to moja druga ciąża i .... całkowicie inna od pierwszej , myślę że nie masz się czym martwić , do 20 tc masz czas :tak: Poczytaj sobie w necie są nawet dziewczyny które w 24 nie czują , a z dzidzią jest super. Ale tak jak piszesz odwiedzić ginka nie zaszkodzi :)

Umówiłam prenatalne na 6 sierpnia , ale długo będę musiała czekać .... ale za to u mojej ulubionej pani doktor, to bardzo dobry specjalista i przemiły człowiek.

Miłego dnia , idę pograć z małym w planszówki albo na PS
 
Nie udało mi się edytować posta ,przepraszam za jeden pod drugim , ale kupiła wczoraj M jak Mama dla kobiet w ciąży , ma pełno ciekawych art. np : rady na2 trymesrt , obawy wciąży , strefa intymna , pilates, żelazna dieta przeciw anemi , wszystko o porodzie , prawach w szpitalu , psychologia, karmieniepiersią , pierwszy rok dziecka i pełno innych , mam nadzieję że zdąże dziś cokolwiek poczytać . Jakcoś wyczytam ciekawego to się podzielę. :tak:
 
heloł

moja nocka pod znakiem migreny. z trudem naciągałam powieki na obolałe ślepia

mamaktosia, dawaj o diecie p/anemii

Piekna, a co w końcu sobie zapodajesz dotylcowo?

cały czas dręczy mnie myśl, że miałam dzisiaj zrobić coś szczególnego i nic mi do łba nie przychodzi :confused:


idę sobakom żarcie zrobić, rozpuszczone pasożyty jedne... :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Szyszunia, to przyjaciel na cale życie,nigdy cię nie opuści, będzie dawał znać o sobie w najmniej oczekiwanych momentach...:-)
Witaminka, przeszłam przez ochronę bez żadnych prseswietlen, powiedziałam tylko ze jestem w ciąży. Ty to prawdziwy szczupak
jesteś....

my już się wakacjujemy tzn ja i mała, M pojechał na cały tydzień na spotkanie z pracownikami.moja mała szalała wczoraj cały dzień a dzisiaj ma zakwasy( tak myśle) całe ciało ja boli. Biedulka, tylko leży
Ja zreszta tez bez energii, to chyba przez zmianę klimatu....
Lece na mała kawusie
Pa
 
Do góry