reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
Piękna -nie pomoge , nie mam i nigdy nie miałam , pewnie dla tego że nigdy w życiu nie miałam zaparcia . Za to w temacie biegunek wiem wszystko gdyby ktoś potrzebował :baffled:. Słyszałam że dobra jest diosmina na wszystkie żylaki , odbytu też , ale w ciąży chyba nie wolno jej brać. Jest jakaś maść którą wolno w ciąży ale nie pamiętam nazwy , pewnie babeczka w aptece będzie wiedzieć.

Maluszek dziś szaleje mi w brzuszku aż miło :)
 
Pięknaszyszunia, ja mam :wściekła/y: Po porodzie mi się zrobiły, tzn przypuszczam że to to ale nie stosowałam nic na to jeszcze. Ostatnio spytałam nawet gina. Powiedział że teraz w ciąży może się nasilać, można stosować Posterisan. Jeszcze nie próbowałam. Zmieniłam witaminy na takie z lepiej przyswajalnym żelazem i mam mniejsze problemy z zaparciami i tym samym mniej mnie tam boli.
 
Koralikowa o to fajnie! Ja sie zastanawiałam, żeby iść jeszcze na podyplomówkę na oligo ;) Przez jakiś czas pracowałam na zastępstwo w szkole specjalnej, jako logopeda i bardzo mi się podobało. A jednak ciężko jest z samą logopedią złapać etat w placówce specjalnej, no ale póki co cieszę się z pracy z maluszkami. Też bardzo fajna:)
 
hehe, chyba nikt z roku nie pracuje w zawodzie :-D ale to normalne w naszym kraju. Trzeba radzić sobie inaczej. Po pedagogice prędzej coś się znajdzie. Znajoma ze specjalnej (też rocznik 88) nie miała z tym większych problemów
 
no ja też nie bardzo w zawodzie, bo pracuję, jako wychowawca, z logopedii mam jedynie profilakykę logopedyczną. No wiem, że dziewczynom po oligo u nas było w miarę znaleźć pracę, bo z kolei dla logopedów nie ma etatów, najchętniej pojedyncze godziny i śmieciowe umowy :/ No ale póki co nie ma się o co martwić, na razie pracy nie zmieniam :)
 
reklama
Hej ho, u was tez tak leje ??:wściekła/y:

marka
witaj, ale cie dawno nie bylo! Jak sie czujesz, co u ciebie?

witaminka oj tatusiowie zawsze traca glowe dla coreczek :-D:tak: Dolacze do klubu z fajnymi tesciami, tez nie sa Polakami wiec moze to w tym tkwi sek? :-) A jak braciszek, przezywa szok kulturowy czy jest w miare ok?

Szyszuniu ja nie mam odpukac, ale niestety czesto sie to cholerstwqo w ciazy pojawia.. Koniecznie spytaj lekarza czym smarowac zeby sie wchlonely, bo po porodzie to juz w ogole kiscie winogron beda dyndaly :eek: A dbasz o diete, duzo blonnika, zeby uniknac zatwardzen? Ja na poczatku ciazy mialam straszne zatwardzenia, teraz codziennie jem kilka suszonych sliwek i moreli, jogurt z otrebami i odpukac jest ok..

oregano tez wspanialomyslnie poszlam na socjologie, na szczescie po licencjacie mnie olsnilo zeby nie kontynuowac tego kierunku i cale szczescie, bo chyba nikogo nie znam kto znalazl prace w tym zawodzie :-)

Koralikowa podziwiam cie ze wrocisz do pracy we wrzesniu, ale na pewno dasz rade!

malutka jaki preparat z zelazem teraz bierzesz? Jestem ciekawa czy mi sie poprawia wyniki pod koniec miesiaca..
 
Do góry