reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Dzięki dziewczynki :-) też wcześniej miałam biały albo lekko kremowy ale był gęsty , teraz jest taki rzadki , bardziej wodnisty i to mnie zaniepokoiło. Ale chyba niepotrzebnie bo dziś jest go mniej.

Koralikowa -pierwszy miesiąc po porodzie stałam przed lustrem i płakałam , nie mogłam uwierzyć w to co widzę:baffled: ale potem było już lepiej ,no cóż sylwetki modelki już nie odzyskam, ale nie jest chyba źle ostatnio jak byłam z małym w bawilandi zainteresował się mną taki młody tatuś i chyba nawet nie zauważył że jestem w ciąży :-D dopiero jak mu powiedziałam to popatrzał na brzuch .... mmmmm niezły był:-p

Awunia - u mnie leje jak nie wiem , mały siedzi w oknie i czeka na tęczę , ale się raczej nie doczeka :baffled:
 
reklama
mamaktosia sama bym sobie obejrzała tęczę :) Ale tu też się nie zanosi, więc wolę obejrzeć coś w Tv, chociaż i tam nic nie ma ;)

Zapytałam męża ostatnio, co zrobi jak za bardzo przytyję w ciąży i po niej będę gruba...a on na to "Spokojnie, na razie sobie tyj, a potem postaramy się i będziemy Cię aktywnie odchudzać" :D Tylko żeby z tego "starania" nie było drugiego bobaska od razu :-):-D
 
mój również jest takiego zdania :)
Tak czy siak, nie ma reguły, a tycie w ciąży jest nieuniknione, przynajmniej jest na co złożyć :)
Koralikowa od września do pracy idziesz ? Ja pewnie wtedy będę na zwolnienie uderzała :) choć boję sie, czy się nie ponudzę troszkę... może znajdę jakieś ciekawe zajęcie
 
mamuskaaa no musze wrocic do pracy na 30 dni,aby miec wyzsze pieniadze potem na macierzynskim....dostane nowa umowe od 1 wrzesnia..ja belfer...
a tyyy???? bedziesz sie nudzila???
 
o proszę :) w podstawówce, czy raczej starsza młodzież?
No ja w przedszkolu, a myślę, że od września ruszę już na zwolnienie, bo nie chcę brać nowej grupy, bo nie ma to sensu, na poczatku ewantualnie pomogę dziewczynie, która za mnie przyjdzie, a poza tym dojeżdza 1,5 godz do pracy i już z brzuchem pewnie nie będę się tłuc autobusami ;) a obawiam się trochę, czy się w domu nie zanudzę, no ale może znajdę jakieś zajęcie... :)
 
Mamuska ja roznie,i podst i gim-dzieci niepelnosprawne ucze.
A ty wyprawke bedziesz robila,prala,prasowala-przy okazji poodpoczywasz.
 
O proszę, widzę, że jest tu kilka nauczycielek :) Ja też mam wykształcenie pedagogiczne, ed. wczesnoszkolna z przedszkolną :) W zawodzie nie pracowałam, ale miałam praktyki i jestem zakochana w tej profesji ;)

marka1307 myślę, że dziewczyny nie będą mieć nic przeciwko :) Wracaj :)
 
reklama
Do góry