reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Malutka mnie dzisiaj też ciągnie. Czuję taki kujący ból po lewej stronie, na dole brzucha. Wzięłam nospę i jest trochę lepiej. Sąsiadka z doświadczeniem powiedziała,że to pewnie więzadła się rozciągają i to normalne.
 
reklama
Moja znajoma całą ciążę wymiotowała, po prostu z niej się lało. Co chwilę lądowała w szpitalu. Już nawet miała sińce pod oczami jakby mąż ją pobił. Schudła strasznie, wyglądała jak śmierć. A dzidzia zdrowiutka się urodziła ale co dziewczyna się nacierpiała. Teraz już ta dzidzia ma rodzeństwo. Szybko się zapomina o niedogodnościach.
 
malutka80 i Magda_88 łączę się z Wami...często tak mam, boli strasznie i ciągnie i w podbrzuszu i w plecach...gin powiedział, że to właśnie więzadła i trzeba to przetrzymać, a zdarza się, ze nospa nie pomaga i muszę po prostu przeczekać...

synke
czasem tak jest, że nie mamy na wiele rzeczy wpływu i wyboru...i nie przemęczaj się, korzystaj z czego tylko możesz :)
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczęta|:)
Ależ u nas było burzowo w nocy....oknem w sypialni woda leciała ciurkiem, jak nigdy wcześniej. Ale już na szczęście się wypogodziło.
U nas dziś na obiad łazanki z mięsem mielonym i kapustą kiszoną. Mamy dziś urlopik i odpoczywamy:):-)
Mała u mnie też już szaleje na całego i to daje mi taki wewnętrzny spokój.:-D
Też zakupiłam wczoraj spodnie w h&m i chyba nawet identyczne jak oregano chyba:) oliwkowe, bardzo sexi.
I drugie lniane za całe 19zł:)przecena z 79zł.

W poniedziałek mamy kolejne prenatalne badania i już nie mogę się doczekać. pozdrawiamy
 
karpula-może i tak będzie,że będziesz mieć jedynaczkę,jednak ja jeszcze pół roku temu mówiłam,że przysięgam na Boga,ale więcej dzieci mieć nie będę! Pamiętać to będę do końca życia,jak było,ale wszystko mija.Można wszystko przetrwać dla dzieciaczków.Przychodzą te dobre chwile i wspomnienia bledną ;)
 
hej hej hej

U mnie dzisiaj meble przyjda..moj juz pojechal po nie,ale jeszcze remont nie skonczony..nie pomalowane sciany,tapety ozdobnej nie ma...ech lipa...
Przedluza nam sie to wszystko...a z kasy tez sie ywplukalismy juz...

emm czy mozesz pokazac ten wozio..taki drogi??

niezapominajka czy ty spac nie mozesz??

synek 9 lat,,no ukłon w twoja strone/////:rofl2:...

gabiczek o kurcze 4 pietro,,ja na 1 mieszkam..i sie mecze...

cosiek a co synek chory czy rutynowa kontrola??

karpula heloł i gratki dziewcyznki:) az 8 kg,,to hcyba nie za dobrze co?? a lekarz co mowi??

Co do jazdy autobusem,,w zyciu,.normlANIE BEZ auto to se zycie nie wyobrazam...

Pauletta tydzien z tesciowa,,ja pare godzin i starcza mi..jej krzyk,wrzask,i wyzywanie to nie dal mnie...z dzieckiem na pewno za czestym gosciem tam nie bede...

synke no wspolczuje ci,trzymasz dzielnie sie widze:)

szyszunia no i fajnie,moj codzien se slucha co tam bulgocze,,heee
 
reklama
Karpula ale chudziutka jestes przy takim wzroscie,a brzunio widac?
Bo ja zawsze myslalam,ze na chudzinkach szybciej widac.

Wiecie co na lewej nodze widac mi strasznie zyly,czyzby zylaki!
Czy poprostu wyrazn.hej zyly widac?
 
Do góry