reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
Ja pamiętam, że pierwszy zrobiłam tydzień przed okresem i wyszły mi dwie kreski ale jedna jaśniutka w dniu okresu to samo więc poszłam na bete i odrazu sie okazało. Jakoś testy chyba mnie nie lubią;)
 
Witam.Ja już po wizycie u gina ale niezbyt w dobrym nastroju.Z @ wynikało by że to ma być 7tc ale jest za malutkie.Więc kazał przyjść 30 kwietnia i wtedy się okaże czy dobrze się rozwija.Ale fasolinka jest taka maleńka.
Trochę się boję i nie wiem czy dam radę wytrzymać do 30tego:baffled:
 
Pieknaszyszunia no to gratulacje, bardzo się cieszę iż Twoje dzieciątko ładnie rośnie i wszystko z nim dobrze.

Maua_She teraz Twoja kolej trzymamy kciukaski. Daj znać po wizycie, jak się miewa Twój potomek

lady87 robimy miejsce dla Ciebie i zapraszamy. Trzymamy @@@@
 
Szyszunia a ktora to klinike polecasz? ja sie moge domyslac gdzie to o tej godzinie przyjmuja ale nie mam 100%. Ja chodze na NFZ i poki co nie narzekam :D ciesze sie ze bąbel rośnie.

Baśka ty się tam nie martw, a jaki cykl mialas 28 czy dluzszy? bo z dluzszymi to zawsze inaczej.

Witam wszystkich!
Dzis mnie walec jeszcze nie przejechal wiec siedze radosna jak skowronek :-D
 
Cześć dziewczyny :),

My też po wczorajszej wizycie bardzo kontent. Opisałam dokładniej co i jak w dziale wizytowym:tak:

Baśka nic się nie martw. Na tym etapie ważne, że jest pęcherzyk i w nim coś:-) Moja pierwsza ciąża też była na tym etapie o ok tydzień młodsza niż wynikałoby z OM, wczoraj wyszło podobnie. Niby pocz. 7 tyg. a wymiary na ok 5-6 tydzień. Spoko loko. Trzeba być dobrej myśli. Jest naprawdę jeszcze tak wcześnie...Dajmy naszym maluszkom czas:tak:

Maua_She o jak super, że nie będę sama z malutkim Bąbelkiem i brzuszkiem:-D I jeszcze witaminka, super, będzie raźniej! Zaciskam kciukasy za dzisiaj, będzie dobrze &&&!!!
 
a ja myslalam o prywatnym gabinecie na gaju ;)

a ja chodze do "Poliklinika Na Grobli" - dr Czajkowska, zaczelam do niej chodzic w zeszlym roku i zawsze usg od razu, cytologia, na każde pytanie odpowie, czas poswieci ja jestem zadowolona super. Na termin dlugo nie czekam. Pierwszy raz balam sie isc po przeczytaniu opinii, ale sie przemile rozczarowalam. Poza tym tam oprocz niej sa lekarze z Brochowa a chyba tam chielibysmy urodzic Ludzika :tak:
 
reklama
Do góry