reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
A ja w pracy i tak od czasu do czasu Was podczytuję. Patrzę tak na suwaczek,a tu już 16 tydzień - nieźle :tak: i już nawet marcowe cieżarówki się pojawiły :rolleyes:
 
Witam sie po wizycie, szczegoly na odpowiednim watku, napisze tylko ze raczej na pewno druga coreczka
laugh.gif
Strasznie sie cieszymy, z chlopca tez bysmy sie cieszyli ale fajnie juz wiedziec co i jak.
Niestety u mnie juz jest niedokrwistosc, hemoglobina 10,9 i mam zapisane zelazo.
no.gif

Ide was poczytac i opisac wizyte
 
koriander jeszcze raz gratki cory:))))
ja wpierwszej ciazy tez mialam malo zelaza,masakrycznie za malo...teraz tez ywniki musze zrobic na 17 lipca...

No w UP zalatwione,dostane w sierpniu cale 711zł.....ale poszaleje..hee
a za tydzien juz musze isc na podpisy....grrrr
dobrze ze tylko dwa miechy bo bym chyba ich pogryzła...
 
ello,
witaminka
, dzieki za szybka odpowiedz. My mielismy w planach plaze i sztuczne ognie ale mala nasza nie lubi halasu, mowi ze bola ja uszy, poza tym grzmialo i lalo wiec zmieniulismy plany. Zaraz po badaniu daj znac
koriander, gratulacje coreczki!!
baska, chcialabym moc czasem podrzucic swoje dziecko do tesciow male to niedopowiedzialni ludzie ...niestety, wiec ci ZAZDROSZCZEEEE
My nic nie remontujemy, szukamy za to wiekszego domu, bo troche ciasno sie zrobi, samochod spelnia swoje zadanie wiec tez bez zmian, chociaz ja to lubie, chociaz takie male a ciesza
Bylam u okulisty bo wzrok mi sie pogorszyl. Powiedzial ze hormony szaleja stad ta "slepota" i po porodzie bedzie lepiej(mam nadzieje). Wciaz mam mdlosci a wiec tak sobie sie czuje, poza tym zgaga dopada mnie coraz czesciej, wiec zaczelam jesc mniej ale wcale nie czesciej, apetyt zmalal...Jak nie urok to....
Bylam za to dZisiaj nzakupach w VS. Ostatnie dni wyprzedazy wiec kupilam sobie kilka rzeczy, a zeby mojemu M nie bylo smutno to i jemu dwie koszule po drodze zakupilam. I tak minal moj wieczor, na chacie balagan ale nie mam sily sprzatac wszystkich tych rupieci czyt. zabawek...

dobrej nocy
 
Hej! Ja połówkowe mam dopiero pod koniec sierpnia. My też remontujemy ale już od roku :) nie mam kuchni to znaczy mam ale niepomalowane ściany i szafka każda z innej parafii i piecyk przed potopowy... przed grudniem musimy ją ogarnąć a marzy mi się STAT Ikea. W ciąży z frankiem remontowałam łazienkę i tak mnie ten majster denerwował, że ciągle go wyzywałam, że przez niego urodzę, jak wziął zaliczkę to trzy dni go nie było:-D Samochodu na razie nie zmieniamy też ostatnio się coś popsuło i naprawa 800zł więt teraz musimy nim jeździć ale ogólnie jest komfortowy.

Znikam na tydzień na wakacje nie wiem czy będzie czas na forum i WiFi papa
 
Ewa- ja mam chyba tę kuchnię. Taką białą, niby rustykalną z witrynkami, a do tego czarne dodatki: sprzęty, gałki, zlewozmywak. Jezussiieeee uwielbiam tę kuchnię! 2 tyg. temu dokupiliśmy zmywarkę i nie powiem jestem mega hepi! :D I powiem Ci, że pomimo, że ja mam dość dużą kuchnię to wcale nie wyszła drogo, a wygląda na prawnie pięknie;)
Niestety nasze auto pewnie do wymiany pójdzie niebawem, szkoda, że funduszy brak;)

niezapominajka- jeszcze Cię mdłości 3mają? Kurde...maskara. Ja chwilowo (odpukać) czuję się dość dobrze. Choć zapewne to tylko chwilowe;)
 
reklama
My juz po wizycie... wszytsko opisalam we wlasciwym watku :-D. No bedziemy szalec z rozem teraz :-D. Przeszczesliwi oboje :).Kwiaty od meza dostalam i dzisiaj swietujemy cala nasza rodzinka... :-D
 
Do góry