reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Witam z rańca zajadam śniadanko popijam herbatke i czytam was :)
samochod zmieniliśmy też jakis miesiac temu ma mozliwosc przewozenia 7 osob jesli sie rozlozy dodatkowe fotele i maz sie smieje ze teraz musimy zapelnic to auto hehe jeszcze nie mozemy z nim dojsc do ładu bo ciągle trzeba wymienic jakies czesci...mam nadzieje ze do wyjazdu na urlop wszystko bedzie juz dobrze a wyjezdzamy juz za tydzien do zakopanego doczekac sie nie moge a jak u was plany urlopowe?
 
reklama
kasiula to smacznego i ja odgapię, lecę po śniadanko i herbatkę, kurcze wszyscy ostatnio kupują autka, my co prawa w marcu, ale zawsze:-D co do wakacji to chyba dopiero września i na spontanie, bo do tego czasu przygotowania do ślubu...:tak:
ale eM juz mi zapowiedział ze musimy odpocząć, co prawda w marcu była podroż przedślubną do Paryża z czego jest bobuch, ale co tam, zobaczymy jak fundusze pozwolą, ostatnie wakacje we dwoje :-D:-):-D
 
Witam sie porannie z kawka zbozowa
biggrin.gif
Zaraz uciekam na usg polowkowe, prosze o kciuki zeby wszystko bylo ok! No i moze sie ujawni kto tam mieszka
laugh.gif
 
Cześć dziewczyny :),

Ja już od 6 na nogach, tradycyjnie :-D Po kawce, śniadanku, Młoda śpi, pies śpi, mam trochę czasu dla siebie:-)

Dzięki dziewczyny, mam nadzieję, że samochód nam posłuży trochę, choć niemłody;-) Najbardziej cieszą mnie 3 samodzielne siedzenia z tyłu i duuuuży bagażnik. Da się bez problemu 2, a w przyszłości 3 foteliki powpinać, załadować pasiaka, namioty, wózek i jechać w świat:tak: Opcji 7 osobowej nie ma w tej wersji, ale mam nadzieję, że nam styknie. A przed Wami kasiulaQ kupa roboty zatem:-D Dobrze, dobrze, rośnijmy w siłę!!!

Co do planów urlopowych, kasiulaQ zazdraszczam Tatr strasznie. Mam nadzieję, że nam też się uda w te wakacje wyrwać na jakiś przedłużony weekend. Kocham te góry i lato bez nich, to lato niepełne ;-)
Tymczasem zaplanowane mamy wczasy sierpniowe na mazurach, 7 dni, koło Rucianego. Mam nadzieję, że komary nas nie pożrą żywcem i pogoda dopisze, bo to nad jeziorami podstawa:confused2:

koriander kciuki zaciśnięte &&&:-)!!!
Ja dopiero 24 lipca mam wizytę, tyle czasu jeszcze...:confused2:

Miłego dnia :*
 
Witam,widze remontow i zakupow ciag dalszy :-)
Wy auta kupujecie a ja mysle o sprzedaniu hehehhe.Ja tez napadlam ostatnio h&m kupilam spodnie ciazowe za 10 euro i pare bluzeczek dluzszych a dla mlodego tez cos wynalazlam.Dla maluszka jednak nic bo wszystko krotkie ...
Dzis odebralismy swiadectwo i mody ma same 1 a tu mamy odwrotnie jak w Pl wiec jest super.Bylismy tez w nowej szkole i poznal swoja nowa nauczycielke-spodobala mu sie i szkola tez :-)
koralikowa a gdzie te ledy dajecie??Tasme ledowa czy cala lampa? No i fajowo,ze tak szybko idzie :tak:
koriander powodzenia i milego podgladania oby maluch sie pokazal w pelni :-D
witaminka widac,ze dzionek udany byl zazdroszce fajerwerkow ,uwielbiam je

U nas plany urlopowe ulegly zmianom bo koncem sierpnia dojada do Pl nasi znajomi z tad i chca zobaczyc nasze okolice.Co prawda przed ich przyjazdem mamy tydzien wolny ale nie wiadomo jaka bedzie pogoda i czy gdzies wybeziemy...
 
dzien doberek kochane

U mnie remontu cd...hee
Dzisiaj znowu jade do UP,nmam nadzieje,ze wszytsko zalatwie..

witaminko to daj znac co tam chowasz w brzuszku...

malaida no tak zdarza sie....iDa ładne.my tez mamy dla dziewcyznki,a dla chlopca nie..

kasiula zakopane,super wyjazd..u mnie chyba lipa z planow,remont remont..brrr

Ale dzisiaj u nas jest Mega Disco Polo...i jade ja impreze...w plenerze....co roku jets i co roku jestem...

szyszunia zmajstrowaliscie dzidizusia w Paryzyu,ale suuuper....

koriander &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i czekamyyyyy....

Dobra ja zmykam do UP....
 
Cześć dziewczynki ;-)
koriander - czekamy niecierpliwie na wieści
Aia - nowe autko to super sprawa też niedawno zmieniliśmy na większe bo mały siedząc na łoteliku kopał przednie fotele tak mało było miejsca , teraz to zupełnie inna bajka , ze 3 foteliki by się zmieściły ;-)
piękna -jak ja ci zazdroszcze, wszystko bym dała żeby mieć jeszcze raz ślub , oczywiście z tym samym mężem :-p było jak w bajce tobie też takiego życzę :tak:
kasiula- ja też mam zaplanowany urlop w Zakopanym z tym że my jedziemy dopiero 28 lipca .... długo jeszcze

Miłego weekendu
 
reklama
Witam.Ja po śniadanku już dawno teraz zrobiłam sobie herbatkę.Miałam iść na miasto pochodzić i po ogladać gdzie co jest ale zaczął padać deszcz:confused2: Więc czekam aż przestanie i wywędruję na spacerek.
Synuś u teściów więc troszkę się nudzę:sorry:
 
Do góry