reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

witaj masia, witaj pegas :)

dziewczyny - a ja mam inny problem - od wczoraj mam taki bol posladka że prawie w ogole nei moge sie ruszac, choc siedzenie czy lezenie tez sprawia mi ból. Takie objawy rwy kulszowej, w nocy budze sie co godzina w momencie przekrecania sie na drugi bok z ogromnym bolem. Generalnie wieczorem płacze z bólu, rano jest troszke lepiej. Miałyscie tak? jakies doraźne sposoby pomagały?
 
reklama
Lucere, mam nadzieję, że szybko Ci przejdzie ... miałam to samo w pierwszej ciąży, tak około 25 tyg. - za bardzo poszalałam u znajomych na weselu :zawstydzona/y: pomógł niestety tylko czas ...


Synke, ja mam za sobą już 2 ciążowe wątki na BB i wszędzie jest tak samo - wątek główny i wiele dodatkowych :tak: mam wręcz wrażenie, że tu na grudniówkach tych 'dodatkowych' jest zdecydowanie mniej niż gdzie indziej ;-)
też wydawało mi się to dziwne, ale potem zmieniłam zdanie ... jak pod koniec ciąży większość dziewczyn była w domach i pisały po 30 stron dziennie, to znalezienie info w jakimś konkretnym temacie na głównym wątku było absolutnie niemożliwe ... a tak wizyty, zdjęcia, sprawy prawne, zakupy itp miały swoje, trochę bardziej uporządkowane miejsca ...
 
hej

Ja wczoraj zakonczenie roku,ii wakacje,we wtorek tylko rada i luz bluz...
Wieczorem wyszlismyz paczka z pracy do lokalu,,ja na soczek,hee..potem moj dojechal na imprezke i wyladowalismy w innym lokalu,,ale ja juz bylam zla,niezadowolona i zmeczona..ale moj co tam szalal i w dupie mnie mial..nie gadam z nim..dostal poranna zjebke...

witam nowe grudnioweczki mamuski:))))

lucere a magnez,albo oklad zimny...cos tego typu sprobuj moze zlagodzi bole..

synke no niestesty bez moda ciezko,a niektore z nas jak dla mnie bez sensowne watki otwieraja....nawet na gr sie zrobilo juz za duzo jak dla mnie...

Ja wczoraj poczulam ruchy,,bo dziecko dow ieczora z mama szalalo,,,wiec dalo potem mi popalic o 4 rano....

mb na pewno sie doczekasz....

niezapomnijka ty wyluzowana w tej ciazy,a ja tak znerwicowana ze szok,,wogole odkad jestem w zwiazku z tym facetem co jestem,,to z nerwica sie nie rozstaje...ja pikole...masakra....

Ja robie salatke jakas tam szefa kuchni z grzankami i panna cotte zrobie...
obiadu nie robie..

Chlop wyjechal oczywiscie na wies,a mnie ma w dupie...siedz se babo i sprzataj,,idiota..
no tak mnie wkurza ze szok..
 
Może warto wybrać moderatorkę żeby trzymała wszystko w ryzach ?
pisalam jakies 20 stron temu, ze wybranego moderatora trzeba zglosic do anislu lub Bestyi:-)

synke akurat wiekszosc watkow tematycznych ladnie trzyma sie kupy, wiadomo, ze czasem dyskusja zboczy na inne tory ale chyba nie jest az tak zle..:-D Popisz z nami przez jakis czas to sie na pewno przyzwyczaisz :tak:

lucere wspoczluje, takie bole czasami w ciazy sie zdarzaja, najlepiej poradz sie lekarza; moja kolezanka cierpiala tak przez 5 miesiecy i chyba cos przeciwbolowego jej podawali, sprobuje podpytac :tak:
 
No to koriander ty na moda??????

Czy ktoras inna chetna..ja juz jestem na innych dwoch wiec styknie mi,,heee
a porzadek musi byc:cool:....

Szukam kolorkow pokoju...co myslicie o tych??
salon_parter_03_net.jpg


nawet meble tez mis ie widza,,,ale ja naroznik chce...

 
Witam mamuśki :))))
witam tez nowe dziewczyny :)

ja szybciutko poczytałam i wpadłem sie tylko przywitać

ja na moich małych wakacjach wypoczywam maksymalnie na wszystko mam czas i robię w zwolnionym tempie chyba było mi to bardzo potrzebne Czuje sie wyluzowana i wypoczeta


Pozdrawiam was serdecznie :))))))
 
Witam :-)

Pogoda kapiasta jak nie wiem , wczoraj szalałam na zakupach , wieczorem imprezka no i na zakończenie dnia rozbolał mnie brzuch :-( ale już jest oki.
Powiedzcie mi czy któraś z was brała rutinoscorbin w ciąży , podobno się nie powinno , ale jak byłam w ciąży z synem , ciągle miałam plamienia i po 4 wizycie w szpitalu poszłam do ordynatora z wynikami i powiedział że wszystko oki i nie znajdą przyczyny , że mam jeść rutinoscorbin to przejdą , zaryzykowałam i brałam , przeszły tylkonie wiem czy to przypadek czy naprawdę pomogło. Teraz sytuacja się powtarza i chyba wezmę ten rutinoscorbin bo żaden lekarz nie ma pomysłu co to może być ... Co o tym myślicie ???
 
Witam.Dziewczyny ja już w nowym domku z tym że na razie żyje w rozsypce bo dokańczają mi kuchnię.Także żyję na kartonach póki co ale mam nadzieję że szybko to się zmieni.Mąz w pracy,Kamil u teściów coby mi nie przeszkadzał w wypakowywaniu bo robię bardzo powoli ostrożnie zeby znowu nie wylądować w szpitalu.
 
reklama
synke, normalnie jestem uporządkowana i mocno trzymam się zasad, ale tutaj jestem od początku i ten mały rozgardiasz nawet mi pasuje. Można się przyzwyczaić
mamaktosia, ja brałam już w ciąży cerutin, coś podobnego do rutinoscorbinu. Jak dobrze kojarzę, to nie powinno przesadzać się z witaminą C, ale nie wiem dlaczego. Za to rutinoscorbinu polecają przy krwotokach z nosa, bo pomaga w krzepnięciu krwi, więc może tu jest związek...

Ja nie czuje jeszcze ruchów, chyba, bo odczuwam takie małe ukłucia w dole podbrzusza (z prawa lub lewa) tak co 2-3s i mija. Ciężko mi odróżnić to od skurczów, ruchów i lub jeszcze nie wiem czego...
 
Do góry